Tomáš Poznar podruhé v téže řece. Zlín- Příbram 1:0

ZLÍN - Zlínský kapitán Tomáš Poznar zlomil rčení o tom, že se dvakrát nedá vstoupit do téže řeky. Po šestnácti dnech totiž znovu proměnil penaltu proti příbramskému Melicharovi a jeho tým znovu vyhrál 1:0.

Pokutový kop se konal v 62. minutě a domácí střelec se znovu díval do očí mladému Martinu Melicharovi v brance Středočechů. Také tentokrát vypálil výborně a třebaže se příbramský talent znovu šikovně natahoval, na prudkou, umístěnou ránu nedosáhl.

V první půli hráli domácí místy velmi pěkný fotbal, největší příležitost měl Čanturišvili, ale pálil do tyče.

Druhý poločas příliš krásy nepobral, ale tři body jsou luxusem, který de facto přivádí Ševce k záchraně.

Vývoj v závěru tabulky je i tak velmi zajímavý, jistotu nemají vedle Příbrami zdaleka ani v Opavě a Karviné. A to i při vědomí, že vzhledem ke koronavirové karanténě v druholigovém Třinci to teď moc nevypadá na to, že by se hrála baráž mezi týmy druhé a první ligy.

Rozhodne se ve čtvrtek, to vše už mohou dvakrát vítězní Zlíňané sledovat s lehkým nadhledem.