Trinity Zlín versus Baník Ostrava. Na nedělní fotbalové klání dohlédne více než stovka policistů

Policie dohlédne na fotbalové utkání mezi Zlínem a Ostravou. Ilustrační foto
ZLÍN - Zítra, tedy v neděli 29. ledna se od 18 hodin na zlínském fotbalovém stadionu střetnou týmy FC Trinity Zlín a FC Baník Ostrava. V souvislosti s tímto zápasem připravuje policie adekvátní bezpečnostní opatření.

Na bezpečnost a veřejný pořádek budou policisté dohlížet nejen v nejbližším okolí stadionu, ale i v jiných částech města. Kromě domácích příznivců se na stadion chystají i fandové ostravského týmu. Monitorovat se tedy bude nejen samotný příjezd a přesun fanoušků na fotbalový stadion, ale i jejich odjezd.


Do bezpečnostního opatření bude nasazeno více než sto policistů z řad pořádkové a dopravní policie, psovodi, příslušníci jízdní policie, kriminalisté či členové antikonfliktního týmu. Do Zlína vyrazí i kolegové z Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje.


Nejen samotní návštěvníci fotbalového utkání, ale i náhodní kolemjedoucí musí počítat s případnými krátkodobými komplikacemi v dopravě. Policie tedy apeluje na dodržování pravidel silničního provozu a důsledné respektování dopravního značení, pokynů policistů, strážníků či pořadatelů. 


Důrazně připomínáme, že je zakázáno na stadion nosit jakoukoliv pyrotechniku.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x