U Velkých Karlovic havarovalo vozidlo, zranily se dvě osoby

Dopravní nehoda u Velkých Karlovic. Foto: HZS ZK
VELKÉ KARLOVICE – Hasiči zasahovali dnes v nočních hodinách u dopravní nehody blízko obce Velké Karlovice na Vsetínsku. Na místě došlo ke zranění dvou osob.

Dnes krátce po půlnoci došlo k dopravní nehodě osobního vozidla do příkopu na komunikaci, spojující obec Velké Karlovice se státní hranicí. Na místo byli vysláni profesionální hasiči ze stanice Vsetín a dobrovolní hasiči města Karolinka. Po příjezdu hasiči průzkumem zjistili, že vozidlo se nachází v příkopu a leží na boku. Ve vozidle se před nehodou nacházely 2 osoby. Jednu z nich museli hasiči vyprostit pomocí pneumatických zvedacích vaků. Obě osoby byly při nehodě zraněny, a proto si je do péče převzala zdravotnická záchranná služba a odvezla je do nemocnice k dalšímu ošetření.

Hasiči zajistili místo dopravní nehody, provedli protipožární opatření a použili sorpční hady, aby zamezili znečištění životního prostředí při případném úniku provozních kapalin. Na místo události si velitel povolal speciální vyprošťovací automobil ze stanice Otrokovice, pomocí něhož provedli hasiči vytažení vozidla. Krátce po třetí hodině ranní hasiči provedli finální úklid a postupně se vrátili na své stanice.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x