U vsetínských hokejistů pokračuje Michal Hryciow. Na Valašsku podepsal roční smlouvu

Odchovanec Vsetína Michal Hryciow. Foto: VHK Robe Vsetín
VSETÍN – Vsetínský odchovanec Michal Hryciow bude oblékat zelenožlutý dres i v příštím ročníku Chance ligy. Defenzivní bek na Lapači podepsal novou jednoletou smlouvu.

Sedmadvacetiletý obránce, který je z aktuálního kádru spolu s Adamem Hořanským jediným pamětníkem postupu Vsetína do první ligy v roce 2017, přidá na Lapači svoji dvanáctou sezonu v A-týmu.

Mojí prioritou bylo zůstat na Vsetíně a jsem rád, že jsme se dohodli. Každý hráč chce působit v klubu, který má nejvyšší ambice. To Vsetín má. Pevně věřím, že nadcházející sezona bude ještě o krok lepší než ta uplynulá. Jak pro klub, tak pro mne,“ uvedl po podpisu smlouvy Michal Hryciow.

Jsme rádi, že jsme se domluvili na další spolupráci s naším odchovancem Michalem Hryciowem. Michal v uplynulém play-off odehrál velmi solidní finále se Zlínem, proto jsme se mu společně s trenérem Jirkou Weintrittem rozhodli nabídnout novou roční smlouvu. Budeme moc rádi, když Michal v nové sezoně naváže na své výkony ze závěru loňského ročníku,“ sdělil sportovní manažer VHK ROBE Vsetín Radim Tesařík.

HRÁČI S PLATNÝMI SMLOUVAMI NA NOVOU SEZONU:

Brankář: Maxim Žukov

Obránci: Jiří Říha, Ondřej Smetana, Jakub Teper, Robin Staněk, Šimon Jenáček, Tom Ondračka, Michal Hryciow

Útočníci: Miroslav Holec, Pavel Klhůfek, Vít Jonák, Daniels Berzinš, Luboš Rob, Jan Kern, Štěpán Bláha, Adam Hořanský

--> --> --> --> -->