Úterní nehody pohledem hasičů: jedno auto skončilo ve křoví, druhé převrácené na střeše

Foto: HZS ZK
ZLÍNSKÝ KRAJ – Hned u dvou dopravních nehod osobních vozidel zasahovali v úterý odpoledne hasiči na Vsetínsku a Uherskohradišťsku. V prvním případě vjel řidič s autem do křoví, ve druhém pak řidička převrátila automobil na střechu.

K první dopravní nehodě došlo v úterý odpoledne ve Vsetíně na silnici I/57, kde řidič sjel se svým osobním autem ze silnice do křoví. Řidič skončil v péči zdravotníků.

Velitel zásahu si na místo povolal kolegy ze Zlína s vyprošťovacím automobilem. Pomocí něj vytáhli vůz zpět na cestu,“ informovala mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková s tím, že v době zásahu byl v místě nehody provoz na nezbytně dlouhou dobu omezen.

Další úterní havárie osobního vozidla se stala odpoledne na Uherskohradišťsku, kde řidička u obce Komňa skončila na střeše mimo silnici. Na pomoc jí přijeli profesionální hasiči z Uherského Brodu, kteří řidičce poskytli drobné ošetření.

U vozidla hasiči provedli protipožární opatření a odpojili autobaterii. Taktéž zamezili úniku provozních kapalin. Poté místo nehody předali Policii ČR a vrátili se zpět na svou stanici,“ dodala Javoříková.

Zobrazit fotogalerii >>

--> --> --> --> -->