Už zítra ve Zlíně startuje letní koupací sezóna

Foto: STEZA Zlín
ZLÍN – Zlínská venkovní koupaliště jsou připravena na léto. Návštěvníci se zde budou moci pohroužit do osvěžující vody poprvé v sobotu 1. června, kdy oficiálně začíná letní sezóna.

Léto klepe na dveře a s ním přichází i radostné zprávy pro občany Zlína i návštěvníky z okolí. Přípravy koupališť jsou v plném proudu a jak by taky ne – oficiální zahájení letní sezóny připadá už na zítřek 1. června. Tomu všemu ale předcházely práce, které započaly už během března.


Po zimě čistíme bazény, vypouštíme je, připravujeme zelené plochy. Na Zeleném jsme vybudovali novou plochu pro basketbal a také nový bufet. Ten bude mít i nového provozovatele, stejně jako koupaliště Panorama, informoval ředitel STEZY Zlín Karel Havlíček.


Na koupališti Panorama došlo k důkladné údržbě a modernizaci. Vyměnila se část tobogánu a provedla se celková oprava. Návštěvníci zde nově najdou skříňky pro bezpečné uložení věcí, které byly doplněny i na koupališti Zelené.

Tím však zvelebování koupališť nekončí, už teď jejich provozovatelé zvažují další investice.

Na koupališti na Zeleném máme v plánu udělat ještě dětské hřiště, které tam chybí, a plánujeme vybudovat také plochy pro další sportovní vyžití, například workout,“ dodal Havlíček.

Než se ale na některé z koupališť vydáte, ověřte si, zda je skutečně otevřené. To totiž bude záviset na aktuálním počasí.

--> --> --> --> -->