Uzavírky a dopravní komplikace během Barum Czech Rally Zlín

Barum Czech Rally Zlín přináší dopravní omezení. Foto: archiv fb Barum Czech Rally Zlín
ZLÍNSKO – AKTUALIZOVÁNO. Nejen nezapomenutelné sportovní zážitky, ale i nepříjemná dopravní omezení přinese Barum Czech Rally Zlín, která v centru krajského města startuje už dnes v 17 hodin. Policie řidičům doporučuje, aby se Zlínu a okolí dnes a o víkendu raději zcela vyhnuli.

V pátek odpoledne bude veškerá pozornost policistů nasměrována na centrum Zlína, kde se od 16:30 hodin uzavře okruh vymezený pro první rychlostní zkoušku soutěže. Vzhledem k velkému počtu diváků, uzavírkám a omezeným parkovacím možnostem policie návštěvníkům doporučuje, aby nejezdili až do centra města, ale aby parkovali v okrajových částech Zlína a na městskou rychlostní zkoušku se vydali pěšky či městskou hromadnou dopravou. Předpokládané otevření komunikací je v 1 hodinu v noci.

Policisté řidičům důrazně doporučují, aby se raději zcela vyhnuli silnici I/55 mezi Uherským Hradištěm a Otrokovicemi, především úseku Napajedla – Otrokovice, kde musí řidiči očekávat dlouhé zdržení v důsledku jednak probíhajících stavebních prací, jednak v důsledku rally.

V sobotu 28. srpna je na programu Barum Czech Rally Zlín několik rychlostních zkoušek, které budou postupně uzavírat jednotlivé dopravní úseky.RZ Březová: projíždí obcemi Nové Dvory, Hrobice, Slušovice, Březovice a Hvozdná. Dopravní komplikace lze očekávat i v obci Veselá, Neubuz a Ostrata. Trať se uzavře v 6:31 hodin a otevře se v 19:28 hodin.


RZ Hošťálková: projíždí mezi obcemi Vsetín, Semetín, Hošťálková, Rajnochovice. Dopravní komplikace lze očekávat i ve Lhotě u Vsetína a Ratiboři. Trať se uzavře v 7:59 hodin a otevře se v 20:26 hodin.RZ Komárov: projíždí mezi obcemi Komárov a Pohořelice, , Žlutava, Bělov. Komplikace v dopravě lze očekávat i v Napajedlích a Otrokovicích. Trať se uzavře v 11:17 hodin, otevře se v 23:14 hodin.RZ Pindula: projíždí obcemi Bohuslavice u Zlína, Doubravy, Březnice, Zlín-Pindula, Želechovice nad Dřevnicí, Lípa. Trať se uzavře v 11:25 hodin, otevře se 23:52 hodin v neděli.

V neděli 29. srpna pak závodníky a diváky rally čekají ještě tři rychlostní zkoušky, které s sebou opět přinesou dopravní omezení.

RZ Halenkovice: projíždí na úseku Bělov, Žlutava, Halenkovice, Napajedla. Komplikace v dopravě lze očekávat i v Otrokovicích. Trať se uzavře v 6:03 hodin, otevře se v 16:12 hodin.RZ Biskupice: projíždí na úseku Biskupice, Luhačovice, Ludkovice. Komplikace v dopravě lze očekávat i v Řetechově a Pozlovicích. Trať se uzavře v 6:51 a otevře se v 17:50 hodin.

RZ Májová: projíždí mezi obcemi Vlčková, Držková, Rajnochovice. Komplikace v dopravě lze očekávat i v Hošťálkové. Trať se uzavře v 7:24 hodin a otevře se v 18:53 hodin.Hustý provoz a dopravní komplikace mohou v neděli po 16. hodině nastat i v centru Zlína, konkrétně na náměstí Míru, kde se uskuteční slavnostní vyhlášení vítězů letošní Barumky.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x