V čase Lešetínského fašanku se připravte na výluku MHD

Ilustrační foto (wikipedie.org)
ZLÍN – Lešetínský fašank, kterým krajské město ožije od pátečního večera a celou nadcházející sobotu, ovlivní dopravu ve Zlíně. Kvůli tradiční folklorní akci dojde k odklonu autobusové linky MHD č. 38 mimo Kvítkovou ulici. Autobusy budou jezdit po objízdné trase přes Benešovo nábřeží.

Spoje linky č. 38 s označením 38X budou jezdit mimo Kvítkovou ulici v obou směrech. Zastávky Lešetín I a Díly II nebudou obsluhovány. Místo toho budou autobusy zastavovat na objízdné trase na zastávkách Benešovo nábřeží a U Splavu. Zastávka Podvesná VI bude obsluhována linkou 38 v opačném směru než obvykle,“ informoval tiskový mluvčí DSZO Vojtěch Cekota.

Výlukový provoz na lince 38 bude platit od pátku 2. února od 20 hodin a po celou sobotu 3. února. V pátek večer se bude výluka týkat jen čtyř spojů, které jedou do vozovny.

Jízdní řád výlukové linky 38X zveřejníme v předstihu na našem webu. Časové polohy spojů se nezmění. Od zastávky Vodní ve směru do továrního areálu a od zastávky Podvesná X ve směru k Baťově nemocnici budou jezdit autobusy podle standardního jízdního řádu. Beze změny zůstanou rovněž odjezdy spojů v trase na konečnou stanici Za Kapličkou (38g) a zpět. I tyto spoje ale budou označeny jako výluková linka 38X – s uvedením cílové zastávky Za Kapličkou,“ upřesnil vedoucí dispečer DSZO Jan Tesař.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x