Včerejší dopravní nehoda skončila tragicky

Dopravní nehoda u Bystřice pod Hostýnem skončila tragicky. Foto: HZS ZK
BYSTŘICE POD HOSTÝNEM – Tragický konec měla včerejší dopravní nehoda, ke které došlo v odpoledních hodinách u Bystřice pod Hostýnem. Srážku dvou osobních vozidel nepřežil jeden z řidičů. Dalších pět osob se zranilo.

V úterý 17. srpna v 15:35 hodin přijalo krajské operační středisko hasičů informaci o těžké dopravní nehodě s vyproštěním osob nedaleko Hlinska pod Hostýnem ve směru na Bílavsko. Na místo proto okamžitě vyrazily profesionální jednotky ze stanic Bystřice pod Hostýnem a Holešov. Hasiči dorazili na místo zároveň se záchranáři.

Na místě došlo z dosud neznámých příčin k dopravní nehodě dvou osobních automobilů, které skončily mimo komunikaci v poli. V jednom vozidle cestovala pouze pětadvacetiletá řidička, ve druhém bylo celkem pět osob. Třiašedesátiletý řidič bohužel srážku nepřežil, jeho čtyři spolujezdci se zranili. Zranění utrpěla také řidička druhého vozidla.

Hasičské jednotky zajistily místo nehody a pomohly s ošetřením zraněných. „Svědkům nehody byla na pokyn velitele zásahu poskytnuta posttraumatická péče. K události byla povolána také jednotka ze stanice Kroměříž s dalším potřebným vybavením,“ uvedl vrchní komisař Oddělení ochrany obyvatelstva a krizového řízení Pavel Řezníček. Záchranáři následně všech pět zraněných převezli do nemocnic v Kroměříži a ve Zlíně.

Silnice byla po dobu řešení události zcela uzavřena a zůstala neprůjezdná přibližně do 21:00 hodin.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x