Ve Velkých Karlovicích se zasněžuje. Lyžařská sezona by mohla začít v polovině prosince

Foto: Resort Valachy
VELKÉ KARLOVICE – První přírodní sníh letos na Valašsku napadl koncem minulého týdne a sněžná děla na sebe nenechala dlouho čekat. Například ve Ski areálu Razula jsou v provozu od středeční noci 22. listopadu.

Noční teploty se dostaly na mínus 4 stupně a mohli jsme tak sněhová děla ihned spustit a pokračovat i ráno, se zasněžováním chceme pokračovat také teď o víkendu. Sezonu bychom rádi zahájili od 15. 12., kdy očekáváme první lyžařské kurzy pro školáky z regionu, navíc se na lyžování těší i hosté vánočních a silvestrovských pobytů,“ říká šéf Ski areálu Razula Lukáš Hajko.

Sjezdovka Razula v provozu nebude, stejně jako v minulé sezoně ji ale mohou využít skialpinisté.  Na rodinné sjezdovce Horal jsou soustředěny veškeré doprovodné služby včetně lyžařské školy nebo snowtubing, využívají ji především rodiny s dětmi nebo začátečníci. V rámci zimních pobytů Resort Valachy poskytne ubytovaným hostům 20% slevu na skipasy Skiregionu Valašsko, který zahrnuje lyžování v šesti předních skiareálech Beskyd a Valašska včetně Bílé nebo Kohútky.

V ceně pobytů bude opět i volný vstup do Wellness Horal s termálními bazény. „Aktuálně probíhá prodej zimních pobytů, už se začínají plnit termíny hlavně v době brněnských a zlínských jarních prázdnin,“ informoval generální ředitel Resortu Valachy Tomáš Blabla.

Zájem se vždy zvyšuje s příchodem zimního počasí. „Aktuálně máme ještě volná i místa na vánoční pobyty, termíny od 26. 12. do Silvestra jsou prakticky vyprodané v hotelu Horal, k dispozici jsou ještě pokoje ve Spa hotelu Lanterna,“ dodal Blabla.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x