Ve Zlíně hledají Zasloužilého seniora

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlin)
ZLÍN - Statutární město Zlín přijímá nominace na titul Zasloužilý senior roku 2020. Ocenění si odnese jako každý rok pět kandidátů, kteří jsou svým aktivním přístupem k životu a zapojením do činnosti komunity inspirací a přínosem pro své okolí, serveru Zlin.cz to sdělila za zlínskou radnici Irena Orságová.

Nominaci může podat kdokoliv z řad veřejnosti, podmínkou je pouze trvalé bydliště kandidáta, jež musí být na území statutárního města Zlína. „V návrhu je nezbytně nutné uvést jméno a příjmení kandidáta, kontakt na něj (nejlépe telefonický, popř. e-mailový) a stručný popis jeho zásluh. Je rovněž nutné uvést, že s předáním těchto údajů pro uvedený účel kandidát souhlasí,“ upřesnila Orságová.

Počátkem měsíce září členové Komise sociální a pro zdravotně postižené Rady města Zlína vyberou pět seniorů, kterým bude v rámci tradičního divadelního představení pro seniory předán pamětní list s titulem Zasloužilý senior 2020 a drobný dárek.

Návrhy na jmenování shromažďuje do pondělí 31. srpna 2020 sekretariát Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlína (detašované pracoviště v budově Okresní správy sociálního zabezpečení ve Zlíně, tř. T. Bati 3792, 2. etáž, dveře č. 229).

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x