Zase špatně. V generálce podlehl Zlín Zbrojovce 1:2

ZLÍN - Tohle není dobré znamení. Zlínští fotbalisté v posledních dvou utkáních před ligou na vlastním hřišti prohráli. Po porážce 1:2 s druholigovým Prostějovem tentokrát na hlavním stadionu neuspěli ani proti staronováčkovi z Brna. Se Zbrojovkou zopakovali trudnou porážku stejným výsledkem.

Úvod byl slušný, domácí měli více šancí, nastoupily i obě posily Procházka a Dramé a v 19. minutě druhý jmenovaný připsal asistenci, když po jeho příhře napálil míč do branky Brňanů Poznar.

Další příležitosti se neujaly a ve druhém poločase vyskočili na koně hosté.

Nejdříve srovnal v 60. minutě Čermák a minutu před koncem rozesmutnil diváky Vintr, na jehož ránu Dostál nedosáhl.

Zamyšlení určitě nutné, totální mobilizace sil také. V sobotu 22. srpna startuje liga derby utkáním Fastav Zlín – Slovácko.

To ukončilo soustředění ve Slovinsku, cestou zpět měřilo síly s rakouským Mödlingem, podlehlo mu 2:3.