Zdravotní klauni přišli do nemocnice zvednout náladu zdravotníkům

Foto: Uherskohradišťská nemocnice
UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Do Uherskohradišťské nemocnice dorazili zdravotní klauni. Ti se obvykle věnují dětským pacientům, tentokrát ale přišli zvednout náladu dospělému personálu. Právě ten to totiž v nelehkých covidových časech potřebuje jako sůl.

U příležitosti oslav dvacetileté existence dobročinné organizace navštívili Zdravotní klauni personál Dětského oddělení Uherskohradišťské nemocnice, kde strávili symbolických 20 minut plných radosti a smíchu. Zaměstnancům také předali malé dárečky.

Všem zdravotníkům bychom z celého srdce přáli, aby to už celé skončilo, aby mohli fungovat normálně a nemuseli opět zažívat nadměrnou zátěž,“ říká zdravotní klaun Ondřej Klíč alias Břéťa Křeček. Jeho kolegyně Radka Blatná vystupující jako Anděla Tupá dodává: „Všem pracovníkům v nemocnici bychom chtěli vyřídit, ať neztrácejí naději, drží se, jsme tu s nimi i pro ně a moc jim fandíme.“

S organizací Zdravotní klaun pojí Uherskohradišťskou nemocnici dlouhodobá spolupráce. „Jejich činnosti si moc vážíme, pro naše malé pacienty jsou vždy skvělým rozptýlením,“ říká vedoucí staniční sestra dětského oddělení Dana Hanáčková.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x