Zemětřesení u Beranů! Končí trenér Říha i oba asistenti

Trenér Miloš Říha u Beranů končí. Foto: Libor Kožík
ZLÍN – Včerejší prohra 3:4 v prodloužení na ledě Třebíče byla nejspíš poslední kapkou. Vedení hokejových Beranů se dnes rozhodlo odvolat z funkce hlavního trenéra Miloše Říhu i jeho asistenty Petra Lešku a Oldřicha Horáka. Tým dočasně přebírá dosavadní trenér juniorky Jan Srdínko, kterému bude asistovat šéftrenér mládeže Zdeněk Sedlák.

Vedení hokejového Zlína se k tomuto razantnímu kroku rozhodlo s motivem oživit výkony mužstva, které v úvodu sezony zůstaly za očekáváním. Berani jsou v tabulce na šestém místě s dvacetibodovou ztrátou na čelo.

Výkony, kterými se mužstvo v dosavadním průběhu sezóny prezentovalo, nenaplňovaly očekávání vedení klubu, a proto jsme se rozhodli dát týmu nový impuls. Milošovi, Petrovi a Oldovi bychom však chtěli poděkovat za odvedenou práci a popřát jen to nejlepší do budoucna,“ okomentoval proběhlé změny generální manažer Jan Pravda.

Dočasnými trenéry A-týmu se tak stávají Jan Srdínko se Zdeňkem Sedlákem, kteří již dnes vedou týmový trénink a zítra je čeká ostrá premiéra v derby proti Vsetínu.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x