Žena vyčetla svému ex, že je děvkař. Ten se do ní pustil pěstmi

Foto: MP Zlín
ZLÍN – Konflikt bývalých partnerů, kteří se náhodou potkali minulý týden v centru Zlína, musela vyřešit až hlídka městské policie. Poté, co žena muži vyčetla, že je děvkař, ji dotyčný fyzicky napadl.

Ve čtvrtek 7. července viděli náhodní kolemjdoucí na zlínském náměstí Míru agresivního muže, který fyzicky napadal ženu. Jeden z nich proto ihned zavolal hlídku městské policie. Ještě do příjezdu strážníků se do incidentu vložila dvojice mladých mužů, kteří se statečně zastali napadené ženy a neumožnili s ní útočníkovi další kontakt.

Hlídka Městské policie Zlín následně zjistila, že se jednalo o šestatřicetiletého muže z okresu Vyškov a osmadvacetiletou ženu ze Zlína, které v minulosti pojil poněkud bouřlivý vztah, u nějž nejednou zasahovaly bezpečnostní složky,“ uvedl k případu zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

Tentokrát se bývalí partneři potkali v nedalekém parku, kde jej dotyčná spatřila ve společnosti jiné ženy, která muži ošetřovala zranění z nějaké předchozí šarvátky.

Toto mu měla vyčíst, kdy jej poněkud necitlivě nazvala „děvkařem“. Takové označení v něm ale zanechalo hlubokou ránu, která se nezhojila ani poté, co ji opakovaně udeřil,“ pokračoval Janík.

Při následných pokusech o další komunikaci se postupně přesouvali městem až na náměstí Míru, kde zasáhli kolemjdoucí a poté hlídka městské policie. Během řešení incidentu byla na místo přivolána také hlídka zlínského obvodního oddělení republikové policie.

Po vyhodnocení všech skutečností bylo protiprávní jednání posouzeno jako podezření z přestupku proti občanskému soužití a bude mít dohru před správním orgánem,“ uzavřel Pavel Janík.

--> --> --> --> -->