Zlínská zoo otevře v sobotu své brány už v 7 hodin. Ideální je návštěva expozice kiviů

Foto: archiv Zoo Zlín
ZLÍN – Zlínská zoo otevře své brány v sobotu 23. července výjimečně už v 7 hodin ráno. Nejen všechna ranní ptáčata si tak mohou užít jedinečnou procházku probouzejícím se areálem zoo včetně expozice kiviů.

Od 7 hodin bude k dispozici hlavní vstup. „Lidé si mohou v pohodlí domova zakoupit cenově zvýhodněné on-line vstupenky, otevřeme však také pokladnu v prodejně zooshopu na hlavním vstupu. Vstupné se nemění, i na tuto speciální akci platí běžné vstupné,“ uvedla vedoucí oddělení marketingu Romana Mikešová.

Při procházce probouzejícím se areálem zahrady doporučuje zavítat právě k expozici kiviů, kde můžete uvidět pár Geryho a Maiu.

Sameček Gery je stále aktivní spíše v ranních hodinách, od 8 do 9 hodin je tak nejvyšší šance uvidět jej ve venkovní expozici. Navíc návštěvníkům v uvedenou dobu nabídneme povídání o těchto jedinečných novozélandských opeřencích. Věříme, že se všem ukáže i Maia,“ doplnila Romana Mikešová.

Zlínská zoo chová kivi hnědé jako jediná zoologická zahrada v České republice. Expozici otevřela v červenci roku 2017, chovný pár tvoří právě samec Gery a samice Maia.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x