Zlínské filmové léto pokračuje v parku Komenského. Už zítra!

Zlínské filmové léto pokračuje v parku Komenského. Foto: Zlin.eu
ZLÍN - Dva letní filmové večery se již uskutečnily v sadu Svobody před zlínským zámkem. Akci si nenechalo ujít více jak 400 diváků. Ve středu 7. července začíná promítání v parku Komenského.

Těšit se můžete na německou komedií Téměř dokonalá tajemství, kde se parta kamarádů rozhodne sdílet své zprávy i hovory ve svých mobilech s ostatními. Nejdříve to vypadá jako nevinná hra, ale později se ukáže, že zas tak dobrý nápad to nebyl.

Další večer je na programu obnovená premiéra Samotářů po 20 letech a v pátek 9. července  česká komedie Bábovky. Některá setkání dokáží navěky změnit život. Všichni jsme totiž propojeni – vztahy, prací, náhodami, nenávistí nebo láskou. Ve filmu nechybí humor, ironie, bolest, napětí a pochopitelně i láska a vášeň. Sérii filmových večerů v parku Komenského zakončí v sobotu 10. července dokument Rocketman o světoznámé superstar Eltonu Johnovi.

Promítání začíná vždy ve 21.30 hodin. Organizátor připomíná, aby si návštěvníci vzali s sebou deky nebo rozkládací židličky.

V dalším týdnu 16. a 17. července se letní kino přesune na fotbalové hřiště v Přílukách a poslední červencové promítání skončí 23. a 24. července na fotbalovém hřišti v Malenovicích. Se Zlínským filmovým létem se již tradičně rozloučíme v Centrálním parku na Jižních Svazích 6. a 7. srpna, tentokrát na ploše discgolfového hřiště. Vstup na promítání je zdarma.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x