Znáte zlínského anděla? Nominujte ho na ocenění

Město přijímá nominace na ocenění Zlínský anděl. Foto: Zlin.eu
ZLÍN – Kdokoliv z řad veřejnosti může podat návrh na ocenění sociálního pracovníka či pracovníka v sociálních službách. Návrh na ocenění Zlínský anděl město přijímá do pátku 29. října 2021.

„Prostřednictvím ocenění Zlínský anděl chceme vyzvednout náročnou a často nedoceněnou práci v sociálních službách, za kterou stojí spousta obětavých lidí. Uvítáme návrhy od kamarádů, příbuzných, spolupracovníků, pokud mají ve svém okolí takového oddaného „anděla“ své profese, aby nám o něm prostřednictvím nominace řekli,“ vzkázal náměstek primátora města Zlína Aleš Dufek.

Do výběru budou zařazeni kandidáti s trvalým bydlištěm na území statutárního města Zlín nebo ti, kteří působí v některé z organizací na jeho území. V návrhu je nezbytně nutné uvést jméno a příjmení kandidáta, kontakt na něj a stručně popsat jeho zásluhy. Je rovněž nutné uvést, že s předáním těchto údajů pro uvedený účel kandidát souhlasí. Počátkem měsíce listopadu z nominovaných členové Komise sociální a pro zdravotně postižené Rady města Zlína vyberou 5 pracovníků, kteří budou oceněni v rámci vánočního koncertu.

Návrhy budou shromažďovány na Odboru sociálních věcí MMZ na tř. T. Bati 3792 ve 2. etáži, Dana Piškulová, tel. 577 630 801, e-mail: danapiskulova@zlin.eu.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x