Zrevitalizované Štěrkoviště láká na řadu novinek

Foto: televize TVS
OTROKOVICE – Letní sezona na otrokovickém Štěrkovišti je v plném proudu. Po revitalizaci zde návštěvníci mohou využívat celou řadu novinek, jako jsou například nové beachvolejbalové kurty nebo zrekonstruované hřiště na streetball.

Léto je v plném proudu a krásné počasí láká čím dál více návštěvníků i do Rekreační oblasti Štěrkoviště v Otrokovicích. Tam se tradičně se začátkem prázdnin spouští i tobogán a brouzdaliště. Návštěvníci mohou navíc i mimo provozní dobu využívat vloni zrekonstruované pláže, mola a dětské hřiště. K tomu teď přibyly ještě další novinky.


„Na začátku letošního roku se nám podařila dokončit druhá etapa revitalizace Štěrkoviště. Díky ní máme nová hřiště na beachvolejbal, nový povrch na streetbalovém hřišti a dva stoly na stolní tenis s dopadovými plochami,“ uvedla starostka Otrokovic Hana Večerková.

Druhá etapa revitalizace se vyšplhala k pěti milionům. Díky tomu máme krásné nové sportoviště, kam se sjíždějí lidé z širokého okolí,“ pochvaluje si investici Večerková.

Na podzim chce město na Štěrkovišti zbourat veřejné toalety i s bufetem. K výstavbě nového moderního zázemí s veškerým vybavením by pak mělo dojít na jaře příštího roku.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x