Rozjetí hokejisté Zlína udolali i Spartu. Výhra 2:1 ale ještě první čtyřku nejistí

Dostali na kolena i lídra Tipsport extraligy a jejího jistého vítěze. Zlín natáhl vítěznou sérii, zdolal ve výborném zápase pražskou Spartu 2:1, ale o první čtyřku a tedy start čtvrtfinále play off se ještě popere v pátek v Liberci.

Samotný zápas s velmi slušnou diváckou kulisou načali lépe střelecky domácí, konkrétně Balaštík, když pěknou ranou na začátku 9. minuty pokořil Pöperleho. Hosti čekali s odpovědí rovných pět minut, Švrček vyrovnal s tečí domácích obránců.

Aby ale bylo veselo o přestávce, o to se postaral Zámorský, když nekopromisně skóroval v minutě s pořadovým číslem 19.

Gólové hody podobné těm z konce listopadu, kdy Zlínští vyhráli na svém ledě 6:5, se ovšem nekonaly, což ovšem v nejmenším neznamená, že by se po zbytek utkání nebylo nač dívat. Naopak, hrál se divácky přitažlivý hokej se spoustou šancí na obou stranách.

Skóre ale zůstalo. PSG Zlín – Sparta Praha 2:1.

K jistotě první čtyřky musí beraní stádo odebrat Bílým tygrům z Liberce v jejich hájemství v pátek přinejmenším bod.