Bacil – prevít, který nad většinou z nás stále vítězí

Již delší dobu pozoruji velké fronty v lékárnách, ba i za mnou, vás přichází více po mírném ochlazení. Většina problémů je nyní spojena s dehydratací – NEPIJEME, zanedbáváme pitný režim.

Jen málo s Vás mě poslechlo a začalo více pít. Článek o vodě jsem psal již 18.9.2014 zde. Kdo pije denně dva litry vody a doplňuje přírodní vitamíny, minerály a antioxidanty, je zdráv. Letos jsem se snažil psát o ovoci a zelenině, u každého jsem jmenovat vždy to nejcennější, co nám chybí. A že voda je to nejcennější mi potvrzuje článek, který jsem dostal od pana Žižky. Tento článek je zde.

Dnes ráno, jsem při brouzdání internetem narazil na jiný článek, který mne trochu zarazil. Proč riskujeme své zdraví a chodíme do práce nemocní. Zde je část článku: Češi se bojí, do práce chodí i nemocní. Téměř tři čtvrtiny zaměstnanců přiznávají, že do práce chodí i během nemoci. Hlavním důvodem je obava ze ztráty výdělku, ale i strach, že by svojí nepřítomností prokázali, že je možné se bez nich obejít, a oni by mohli dostat výpověď.

Oproti tomu na zlín.cz jsem zase našel pěkný článek – Utečte nemocem, obnovte své zdraví. Jak být zdravý, anebo ještě lépe, jak ztracené zdraví znovu nalézt. Tím se zabývá nejen u nás stále větší počet lidí…Tento článek je zde.

Každý je zodpovědný za své zdraví. Já jsem ještě loni v létě tvrdil, že voda není dobrá v botku, natož v žaludku, který je trochu výš. Sám na sobě jsem poznal, co to je zbavit se dehydratace. I účinek bylin se podstatně zvýšil. V létě při teplotách okolo 36 stupňů je voda v rybníce plná sinic a žabinců. Úplně stejně vypadá voda ve vašem těle, když nepijete a co má v takové vodě dělat bylina? Kdo nepije, má v sobě žabince, tak je nemocný a krmení pro žáby se prodává v lékárně. A když už onemocníte, navštivte lékaře a ulehněte do postele. Kdo pije vodu, je zdravý a byliny jeho zdraví posílí.

Advent bez bacilů přeje bylinkář Standa.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x