Módní vůně podzim-zima 2019-2020

Parfémy nejsou jen doplňkem vašeho obrazu nebo zvyku. Vůně, kterou žena používá, je součástí její duše, její postavy, cílů a snů, může zdůraznit jasné rysy a může také předvádět tajné, osudové stránky. Proto je tak důležité vybrat si dokonalý parfém.

Stojí za zmínku, že oficiální móda na aroma neexistuje jako taková, vždyť parfém nebo parfémovaná voda se vybírají „podle  sebe“: vůně by měla těšit, v žádném případě nedráždit „nerušit“.

V tomto i v příštím roce 2020 móda nadšeně vymazává hranice mezi mužským a ženským; tato tendence ovlivnila také vůně: stále více a více známých značek nabízí unisexové vůně, nebo například poměrně těžké ženské se skutečně mužským nádechem kůže a dřeva. Často se v parfémových novinkách objevují pryskyřice a ladan, orientální noty pačuli a santalového dřeva.

Takže pokud máte rádi parfémy s charakterem, měli byste vyzkoušet aroma z této kategorie, které najdete na Dámské parfémy.

parfem

«Si »Giorgio Armani

 V parfémové vodě Si od GIORGIO ARMANI se ovocně-chyprové noty zvláštním způsobem spletly do moderně rafinovaného aroma. Lakonická láhev s lesklým víčkem v nejlepších tradicích francouzské módy je plná čerstvého dechu ženskosti a elegance. Parfém přináší do podzimních a zimních bezslunečných dnů výrazné letní barvy. Je jasný, zanechává za sebou zahřátou kořenitou dochuť. Ideální pro dívky a ženy všech věkových skupin, které se chtějí zaměřit na půvabnost a dát obrazu jistý šarm.

« Chanel №19  Poudre» Chanel

Hedvábně-pudrová interpretace původního N ° 19.
Květinově pudrově zelené aroma, ve které jsou pudrové noty irisu  propleteny  s jemným bílým pižmem. Květinově pudrově zelené aroma postavené na nuancich. Legendární akord N ° 19 z galbanumu a irisu pallida je zahalen měkkostí a čistotou bílého  pižma. Jemná a smyslná pižmová kompozice.

reklama

« Black Orchid » Tom Ford

 Vůně TOM FORD Black Orchid je jednou z debutových skladeb slavné americké značky. Vynikající kytice „Black Orchid“ rychle získala široké uznání a je velmi populární již více než deset let.
V hlavních notách dominují nádherné akordy černého lanýže, ochucené  lehkým dechem černého rybízu, gardénie, jasmínu, ylang-ylanga, citronu, mandarinky a bergamotu. Nóty srdce se proměnuji lotosových květů a černých orchidejí. Základní nóty rezonují hrou hořké čokolády,  vanilky, kadidla, ambry, pačuli a santalového dřeva.

« Narcsiso» Narciso Rodriguez

Rafinované a smyslové aroma Narciso od známé americké značky NARCISO RODRIGUEZ jedinečným způsobem v sobě spojuje dva protiklady – roztřesenou něhu a neomezenou expresi.
Skladba vznikla pro křehké a romantické dívky, které chtějí zdůraznit sofistikovanost, ale zároveň svůdnost vlastního obrazu.
Exkluzivní parfém pro pravé dámy.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x