Soutěž o startovné na závod Běhej Valachy

VELKÉ KARLOVICE - Pojďte si zaběhat do krásné podzimní přírody Beskyd na jedna z posledních akcí letošní sportovní sezóny: zapojte se 19. října do legendárního závodu Běhej Valachy u hotelu Galik ve Velkých Karlovicích.

 „Běžci si mohou jako obvykle vybrat ze dvou tras. Pro ty zdatnější máme připravenou hlavní trasu dlouhou 12 kilometrů s převýšením 350 metrů po ostrých beskydských trailech. Pro ostatní je tu lehčí trať 6,5 kilometrů s převýšením 100 metrů. Na trase se mohou těšit na krásné výhledy do krajiny, některé úplně nové, protože místy došlo během roku ke kácení stromů po sněhové kalamitě,“ říká Vladimír Sušil, prezident seriálu Valachy tour.

Registrace probíhá na www.valachytour.cz, při přihlášení předem za zvýhodněnou cenu. Jako bonus při úhradě startovného do 9. října navíc obdržíte v cíli sladký dárek v podobě čerstvého valašského frgálu od karlovických pekařek.

Dva z vás mohou získat startovné na závod Běhej Valachy zdarma! Stačí jen soutěžit s námi a mít stěstí.

Nápověda: Hodnota správné odpovědi vychází z údaje o počtu kroků naměřených organizátory při nedávné kontrole běžecké trasy.

Soutěž

run_function(‚hash‘,’po-modules-forms‘,’164350′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚281‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚164350‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’po-modules-forms‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

Soutěž probíhá od 4.10. do 10.10.2019, 11.59 hod. Rozhoduje pořadí doručených odpovědí. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.

SOUTĚŽ UKONČENA. Výherce budeme kontaktovat.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x