Navštivte s dětmi Vánoční poštu na Obchodňáku

ZLÍN - Vánoce jsou časem plnění přání, hlavně těch dětských. Vezměte děti do půvabné Vánoční pošty ve zlínském Obchodním domě, která vám s touto záležitostí ochotně pomůže a navíc vás příjemně naladí na blížící se svátky.

V „úřadovně“ Vánoční pošty, která je otevřena až do 23. prosince každý den od 10 do 18 hodin, mohou děti i ta nejtajnější přání napsat či nakreslit do dopisu pro Ježíška. Ten pak stačí vhodit do schránky, stisknout červené tlačítko a sledovat, jak dopis „odletí“ potrubní poštou rovnou do Ježíškova domečku.

A kdo ví, třeba zrovna k vám z Ježíškovy pošty nakonec doputuje dodatečný vánoční dárek. Stačí totiž připsat kontakt a dopis bude zařazen do slosování o šest desítek cen v hodnotě 50 tisíc korun. Jsou mezi nimi mj. relaxační pobyty v Resortu Valachy Velké Karlovice, vstupenky do Wellness Horal, dárkové balíčky od Billy, Bistrotéky Valachy, DM drogerie, Jogurtovny a papírnictví Grafit, snídaně pro dva či škola vaření v Bistrotéce nebo luxusní povlečení z House Deco&Flowers.

Vánoční poštu naleznete v obchodní pasáži mezi DM Drogerií a Knihkupectvím Dobrovský.

 A to není z předvánočních akcí na Obchodňáku vše. Nenechejte si ujít:

29. 11. – Rozsvícení vánočního stromu

V pátek 29. listopadu se uskuteční rozsvícení Vánočního stromu před Obchodním domem. Od 17:30 hodin si mohou návštěvníci poslechnout i zazpívat koledy s dívčím pěveckým sborem Valašského souboru Kašava a děti se mohou těšit na štědrý koš plný sladkostí i zdravého mlsání. Slavnostní rozsvícení stromečku proběhne v 18 hodin. Vánoční pošta v Obchodním domě bude mít v tento den prodloužené „úřední hodiny“ až do 19:00:

1.12. – Adventní tvoření v Jogurtovně

Děti si mohou od 13 do 16 hodin v tvořivé dílně vyrobit vánoční přáníčka scrapbookingovou technikou a dekorace na stromeček z papíru i dřeva. Akce se koná na venkovní zahrádce, která je krytá a vyhřívaná pro každé počasí. Vstup zdarma, možnost občerstvení uvnitř Jogurtovny.

7. 12. Pečeme Dobro-TY a Mikuláš

Sobota 7. prosince bude ve znamení dobročinnosti a pomoci druhým s benefiční akcí Pečeme DobroTY – dobročinným „bazárkem“ vánočního cukroví ve prospěch Střediska rané péče EDUCO Zlín, které pomáhá rodinám se zdravotně postiženými dětmi.

K výtěžku může přispět každý, kdo přinese a věnuje do bazárku své vánoční dobroty, nebo je přijde ochutnat a zakoupit. Vystavené výrobky jistě poslouží i jako inspirace všem, kteří se chystají na výrobu cukroví.

Bazárek bude probíhat od 14:30 do 17 hodin. Mezi 15. a 17. hodinou navíc do Obchodního domu zavítá Mikuláš se svou družinou a sladkou drobností odmění všechny hodné děti.

15. 12. – Adventní tvoření v Jogurtovně

Děti mohou od 13 do 16 hodin v tvořivé dílně zdobit perníčky a vyrobit lucerničky či jiné vánoční dekorace. Akce se koná na venkovní zahrádce, která je krytá a vyhřívaná pro každé počasí. Vstup zdarma, možnost občerstvení uvnitř Jogurtovny.

 21. 12. – Akustik Night v Baru 1931

Přijďte si na chvilku odpočinout od koled, zaposlouchat se do písniček s kytarou v podání nového člena barmanského týmu Mirka Navrátila a ochutnat drinky z nového zimního menu.

 24. 12. – Šnečí speciality v Bistrotéce Valachy

Zpříjemněte si štědrodenní procházku návštěvou Bistrotéky Valachy, ochutnejte speciální nabídku šnečích specialit v duchu prvorepublikové tradice (od 10 do 14 hodin). Více informací

Náš tip: Pořiďte si v Obchodním domě vánoční dárky pro vaše blízké. Dárkové balíčky i poukazy, to vše naleznete v nabídce prodejen i gastronomických podniků. Otevřeno bude i na Štědrý den.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’164657′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2513‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚164657‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

--> --> --> --> -->