Červen na Obchodňáku: nová asijská restaurace, brunch i LEGO® v Desítce

Obchodní dům Zlín není jen místem moderního nakupování a společenského setkávání. Vyrazit sem můžete také za dobrým jídlem a pitím, zábavou či na relaxační masáž. Přečtěte si, co je tu právě teď nového.

Snídaňové novinky v Bistrotéce Valachy

Začněte den pořádnou snídaní a přijďte ochutnat snídaňové novinky Bistrotéky Valachy. Do nabídky snídaní přibyl chřest: dejte si jej v kombinaci s míchanými vajíčky nebo vejci 63°. Vrací se také oblíbená turecká vejce a ochutnejte i nové lívance se svěžím jahodovo-mátovým přelivem.

NOVINKA! Tom Restaurant s asijskou kuchyní otevřen

Žhavá gastronomická novinka na Obchodňáku! Asijská kuchyně je gurmánský klenot a vy ji můžete na opravdu špičkové úrovni ochutnat v nově otevřeném Tom Restaurantu. Pobočka vyhlášené restaurace z Uherského Hradiště přináší do Zlína to nejlepší z vietnamské, thajské a japonské kuchyně. Máte rádi špičkové poke, bun bo, polévky pho nebo tom yum, jarní závitky nebo sushi?

V menu můžete vybírat z více než 60 specialit z čerstvých surovin a vychutnat si je v příjemném moderním interiéru nebo na venkovní zahrádce.

Chcete si vzít jídlo s sebou? Jednoduše si objednejte na webu restaurace a ve zvolený čas vyzvedněte.

Pojďte na brunch do Desítky 9. června

Brunch Bistrotéky Valachy: to je pohodová neděle strávená s přáteli či rodinou u dobrého jídla a pití v Galerii Desítka. Poslední brunch před prázdninovou přestávkou bude 9. června. Rezervujte si včas místo a zažijte atmosféru stolování s výhledem na Zlín z 10. podlaží Obchodňáku od pozdní snídaně přes oběd po dezerty, kanapky a další delikatesy včetně nápojů, kávy i vína v ceně. Atmosféru opět podtrhne živá hudba.

Tip: Galerii Desítka si můžete pronajmout na firemní či společenskou akci. Sál s jedinečnou atmosférou a výhledem z 10. podlaží ve spojení s cateringem Bistrotéky Valachy je vhodný na akce až pro dvě stovky hostů. Lze ho ale přizpůsobit i pro komornější oslavu nebo slavnostní oběd či večeři. Na podzimní měsíce ještě jsou volné termíny. Více zde

Škola vaření vypsala nové kurzy na podzim

Naučte se novým dovednostem ve Škole vaření Bistrotéky Valachy. Do léta ještě stihnete pár kurzů, volná místa jsou třeba na:

  • 11. a 18. 6. Letní škola grilování
  • 24. 6. Vietnamská kuchyně
  • 25. a 26. 6. Pečení dokonalých dortů

Škola vaření už také vypsala nové termíny na podzim, mezi nimi atraktivní novinky. Náš tip:

  • Kouzlo croissantů s Martinou Kynstlerovou
  • Kurz vaření pro děti
  • Kouzlo 5 druhů masa s Tomášem Černým
  • Vánoční cukroví s Martinou Kynstlerovou

Kompletní seznam najdete zde.

V Desítce bude opět herna plná kostek LEGO®

Žhavý tip na letní prázdniny! Do Galerie Desítka se pro velký úspěch vrátí letní Výstava a herna plná kostek LEGO®. Přijďte si s dětmi pohrát a pokochat se zajímavými výstavními exponáty ze stovek kostiček.

Herna bude otevřena 24. 6. do 31. 8. a bude během ní přístupná i kavárna s terasou na střeše Obchodního domu. Pro školy a školky možnost zvýhodněného skupinového vstupné.

Tato akce nenísponzorována ani provozována společností LEGO Group.

Masáže ve Fyzio Garden do 16 hodin výhodněji

V centru Fyzio Garden ve 2. poschodí si přijde na své každý, kdo zatouží po odpočinku a masáži. O vaši relaxaci se postarají rodilé masérky z Asie: vybrat si můžete thajskou tradiční i olejovou, ayurvédskou nebo khmerskou masáž.

Zvláště v létě jistě oceníte nadstandardní vybavení centra. Nemusíte mít vůbec nic s sebou, v šatně je vám k dispozici i sprcha, fén, osuška a župan. A po masáži vám v relaxační zóně nabídnou občerstvení v podobě čerstvého čaje.

HAPPY HOUR Vždy do 16:00 platí zvýhodnění: masáž v délce 80 minut máte za cenu padesátiminutové.

DOPORUČUJEME zakončit zážitek dobrým jídlem. Objednejte si FIT DEN, balíček zahrnující masáž a pozdní oběd nebo večeři v Bistrotéce Valachy.

Zobrazit fotogalerii >>

--> --> --> --> -->