Již tuto neděli se na náměstí ve Zlíně uskuteční akce s názvem MILOVANÉ MĚSTO

Foto: Nadační fond Credo
ZLÍN - Na náměstí Míru ve Zlíně se již tuto neděli 19. července uskuteční letní akce s názvem Milované město. Organizátoři z nadačního fondu Credo srdečně zvou všechny, vstup na akci je zdarma. Program na náměstí bude probíhat od 16.00 do 19.00 hod.

Součástí skvělého obsazení budou čeští i slovenští umělci. Zlínská zpěvačka Dasha vystoupí se svojí kapelou: “Moji milí Zlíňáci a vy všichni z okolí Zlína, moc vás všechny zdravím a ráda bych vás pozvala na letní hudební událost právě ve Zlíně. Čeká vás spousta aktivit, jiná hudební tělesa a já vystoupím se svojí kapelou Pajky Pajk,” říká zpěvačka Dasha a zároveň dodává, „celá akce nese pro mě dost výstižný název pro Zlín – Milované město. Těším se na vás!”. Recitál zpěvačky Dashy je tedy velkým lákadlem a slibuje nevšední zážitek. Vystoupí jako Dasha & Quartet ve složení: Martin Kumžák – piano, Peter Binder – kytara a Tomáš Brožek – cajon.

Dalšími účinkujícími bude slovenská křesťanská kapela ESPÉ, která vychází ze společenství SP („Silné posolstvo“) ze Sliače. Touhou a vizí kapely je vidět rodiny, společenství, města a národy proměněné Boží láskou. Hlavním řečníkem večera bude Pavol Strežo, jeden z vedoucích společenství „Novej Evanjelizácie“ (SNE), který je nadšeným hlasatelem radostné zvěsti evangelia. V programu vystoupí i česká křesťanská kapela GedeON vycházející ze společenství Projekt ON z Valašských Klobouk.

Benefičně-evangelizační podvečer bude spojovat vynikající hudbu v podání několika kapel s představením dárcovského programu Navzdory nadačního fondu Credo. Hlavní program bude doplněn o další aktivity, stánky, občerstvení a doprovodný program pro děti, pro které jsou připraveny zajímavé atrakce. Celá akce je tedy vhodná i pro rodiny s dětmi.
Cílem je setkání a prožití hezkého podvečeru s rodinou a přáteli za doprovodu příjemné hudby a dalšího programu.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x