Letní hit se vrací: navštivte Výstavu a hernu plnou kostek Lego® na Obchodňáku

Malí i velcí milovníci kostiček si ve Zlíně opět přijdou na své. Do Obchodního domu Zlín se pro velký úspěch vrací Výstava a herna plná kostek Lego®, která byla hitem minulého léta. Otevírá se už 24. června a bude přístupná až do 31. srpna.

„Věříme, že opět potěšíme nejen děti, ale i dospělé. Kostek na hraní i vystavených exponátů z jedné z největších soukromých sbírek ze Slovenska je tolik, že zaplnily celý jeden kamion. Máme jich tu na čtvrt milionu,“ láká manažerka Obchodního domu Soňa Ondřejová.

Letní herna bude opět v nejvyšším, desátém podlaží Obchodního domu v Galerii Desítka s jedinečným výhledem na Zlín. Návštěvníci si tu mohou do sytosti pohrát s kostkami všech velikostí: od nejmenších stavebnic až po velké Fun blocky, z nichž se dají budovat domy či hradby. Nechybí kreativní stolky pro práci s menšími kostičkami a mozaikami, bazének plný dupla, velké „oblékací“ figuríny, graffiti stěna nebo novinka – lovení krokodýlů.

Hernu doplňuje výstava stavebnic a sběratelských zajímavostí. Část bude i v obchodní pasáži v přízemí. V jedenácti vitrínách budou k vidění například výjevy ze Star Wars, Pirátů z Karibiku či seriálu Friends, městečka, hrady, staveniště či lunapark, z kuriozit třeba sova z Harryho Pottera, kostičkový globus nebo Orient Express. Ve vitrínách budou navíc ukryté tři lego figurky kašpárka. Kdo je objeví, může se zapojit do soutěže o hodnotné ceny včetně tří výletů do německého Legolandu.

Výstava a herna je otevřena 24. 6. – 31. 8. denně od 10:00 do 18:00.

Více o Výstavě a herně plné kostek Lego®

Tato akce nenísponzorována ani provozována společností LEGO Group.

Šálek kávy s výhledem na Zlín

Součástí Galerie Desítka je i kavárna s venkovní terasou, kde si můžete zpříjemnit návštěvu posezením u šálku kávy, drinku či dezertu s mimořádným výhledem na centrum Zlína. Kavárna je otevřena po dobu výstavy (10:00 – 18:00).

Stavte se z herny na oběd nebo zmrzlinu

Obchodní dům je plný lákavých míst, kde se dá zajít na dobré jídlo a pití. Co si nenechat ujít?

Máte rádi poke, bun bo, polévku pho, jarní závitky, sushi a další asijské delikatesy? Objevte nový Tom Restaurant v přízemí s venkovní zahrádkou. Pobočka vyhlášené restaurace z Uherského Hradiště nabízí to nejlepší z vietnamské, thajské a japonské kuchyně. Stůl si můžete rezervovat on-line na www.tom-restaurant.cz

polední menu až po večeře. Více se dozvíte na webu zde.

V létě se chystají další tematické gastro víkendy:

  • 12. – 14. 7. bude víkend na téma Pivo a tatarák
  • 9. – 11. 8. se těšte na Ryby a mořské plody

Příjemným místem je i kavárna KAFE NA ROHU s venkovní zahrádkou. V závěru června slaví 2. narozeniny: nenechte si ujít víkendovou oslavu 28. – 30. 6. se skleničkou prosecca ke snídani a akcí na kávu 1+1. Navíc děti, které 28. 6. přinesou ukázat vysvědčení, dostanou zmrzlinu jen za 10 Kč.

Pořádné pivo a k tomu dobré jídlo? Zastavte se do Budvarky na tankový a hořký ležák 33 a k tomu si dát třeba vyhlášený guláš, žebra nebo tatarák.

V Bistrotéce Valachy, KAFE NA ROHU a Delikaně si můžete dát i vynikající zmrzlinu. Děti k ní navíc o prázdninách obdrží jako dárek barevný balonek.

Zobrazit fotogalerii >>

--> --> --> --> -->