Novinka na Obchodňáku! Otevřelo KAFE NA ROHU, školáky odmění zmrzlinou zdarma

ZLÍN - Super novinka pro všechny milovníky kávy a bistro občerstvení! V Obchodním domě Zlín přibyl další podnik: KAFE NA ROHU. Nenechejte si ujít lákavé akce, které jsou tu pro vás připraveny v nejbližších dnech.

Milovníci kofeinu jistě ocení, že až do konce června platí akce 1 + 1 káva zdarma.

Ve čtvrtek 30. června jste navíc zváni na doprovodný program k oficiálnímu otevření podniku a k začátku prázdnin: děti, které v tento den předloží vysvědčení, dostanou zmrzlinu zdarma. Od 13 hodin atmosféru zpříjemní živá muzika.

KAFE NA ROHU je dobře známé milovníkům kávy a rychlého občerstvení v Olomouci. Zlín je prvním městem, kde zřizuje svou pobočku. Najdete ji vedle vchodu do Obchodního domu od Velkého kina.

„Naši šikovní baristé vám rádi připraví kvalitní italskou kávu Lavazza. V létě také oblíbené ledové kávy, ovocné limonády, smoothie, zmrzlinové šejky a točenou zmrzlinu. K tomu naše vlastní dezerty, sladké i slané svačinky a také teplé snídaně. Zakládáme si na kvalitní a rychlé obsluze, přátelské komunikaci, příjemném a čistém prostředí a pěkné prezentaci,“ láká Michal Holubík z KAFE NA ROHU.

Nabídku si můžete vychutnat nejen uvnitř kavárny, ale i na zastřešené venkovní zahrádce. Otevřeno je denně od 7 do 19 hodin.

A co ještě dalšího doporučujeme nevynechat v Obchodním domě?

  • Výstavu Salvador Dalí v Galerii Desítka. Představuje stovku děl legendárního surrealisty a je otevřená denně od 10 do 18 hodin. Posedět tu můžete i v kavárně, dokonce i na venkovní terase s úchvatným výhledem, nebo zajít na Španělské menu v Bistrotéce Valachy.
  • Novinky v Bistrotéce Valachy. Ochutnejte nové letní menu (v hlavní roli mořské plody, sýry a grilovaná zelenina) a objevte novinky v nabídce snídaní.
  • Bar 1931 a jeho zahrádku. Zajděte ochutnat nové koktejly k 700. výročí města Zlín i nové gin&tonic menu. Na zahrádce s výhledem na mrakodrap chutnají drinky nejlíp.
  • Chřestové menu v Budvarce. V nabídce je do konce června, pak ho nahradí měsíc grilovaných specialit.
  • Masáže ve Fyzio Garden. Zajděte si odpočinout. Stačí si jen vybrat – thajská, ayurvédská nebo khmérská masáž? Všechny vás zaručeně osvěží.
  • Školu vaření v Bistrotéce Valachy: kurzy vaření pokračují i o prázdninách.

Více na www.obchodnidum.cz

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x