Novinka ze Zlína pro váš imunitní systém

ZLÍN - Do lékáren míří nový produkt z výroby zlínské společnosti Noventis® s.r.o. Doplněk stravy Vitamín D3 1000 IU + Omega-3. Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému.

V jedné kapsli denně si tak můžete dopřát vitamín D i v deštivých dnech. Kromě lékáren je k dostání i na internetovém obchodu přímo u výrobce.

O vitamínu D

Vitamín D se tvoří v kůži působením slunečního záření. UVB záření, které vytváří vitamín D na kůži, neprochází skrze mraky a někdy se odráží od ozónové vrstvy, takže k nám neproniká. Pokud se celým tělem vystavíme na slunce a opálíme se (UVA záření), nezískáme vitamín D. Nejvíce UVB záření pro zisk tohoto vitamínu je v létě mezi 10. – 16.hodinou. Množství vytvořeného vitamínu D snižují ochranné krémy, časté koupele v horké vodě, zahalování těla, suchá kůže starších lidí i znečištěné ovzduší.
V potravinách můžeme vitamín D najít v rybím tuku, játrech, vaječném žloutku a mléce.

O společnosti Noventis® s.r.o.

Prioritně vyrábíme léčivé přípravky a specializujeme se i na výrobu doplňků stravy v GMP kvalitě. Mezi naše nejznámější produkty patří léčivý přípravek, bez kterého si už i naše babičky a dědečkové neuměli představit cestování. Od roku 2006 vyrábíme Kinedryl® *.

Z našeho portfolia doplňků stravy určitě znáte Ostrovidky. Mezi oblíbené patří i Magnesium B6 + Rhodiola, Vitamín C s rakytníkem, B-komplex FORTE, Rybí olej, Ostropestřec Max 3500 mg a další.

Pro výrobu používáme výhradně vysoce kvalitní a pečlivě vybírané vstupní suroviny. 

Jsme držitelem registračního povolení pro lékovou formu vitamínu E 100 a E 200 v Tunisku a smluvně vyrábíme léky pro obchodní partnery v Belgii, Nizozemí a v Rusku. Partnery ve smluvní výrobě doplňků stravy ve formě měkkých želatinových kapslí a tablet máme pak nejen v České republice a na Slovensku, ale i ve Slovinsku, Španělsku, Německu, Maďarsku a Polsku.

*Kinedryl je léčivý přípravek k předcházení a léčbě kinetózy k vnitřnímu užití, pečlivě čtěte příbalovou informaci.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x