Pojďte na Burger Street Festival! 3. – 5. června u Obchodního domu Zlín 

ZLÍN - Milovníci burgerů, pozor! Největší putovní street food akce v České republice - Burger Street festival opět míří do Zlína! Přijďte si pochutnat od pátku 3. do neděle 5. června k Obchodnímu domu Zlín, kde na vás opět čeká nepřeberné množství burgerů, street food pochoutek a dalšího dobrého jídla a pití.

Vstup je tradičně zdarma. V pátek a sobotu se festival koná od 10 do 21 hodin, v neděli od 10 do 20 hodin.

Do Zlína dorazí špičkový výběr burgermakerů z celé republiky. „Prodejci tradičně nabízí minimálně tři druhy burgerů. Vedle těch obvyklých hovězích návštěvníci vyzkouší třeba trhané vepřové maso i jiné alternativy včetně bezmasých. Aby si akci užili i ti, kteří klasický burger nemohou, připravují někteří prodejci vegetariánské burgery, obvykle s grilovaným sýrem, nebo bezlepkové bulky pro celiaky. Samozřejmostí je i široká nabídka pálivých burgerů,“ láká hlavní organizátor Bedřich Snášel. Pořadatelé garantují jednotné gramáže burgerů a regulují i ceny, tak aby návštěvníci mohli ochutnat co nejvíc druhů.

Zdroj: Archiv Burger Street Festivalu

Burger Street Festival má letos rekordních 31 zastávek. Do Zlína míří hned na začátku sezony. „Zlín pro nás byl vždy trochu netradiční tím, že se konal v centru města a ne u obchodního centra. Spoluprací s Obchodním domem spojujeme výhody obou konceptů. Zůstáváme v centru, navíc na krásném místě, které je s dobrým jídlem spojené,“ dodává Bedřich Snášel.

A na koho se můžete na prostranství před Obchodním domem těšit?

Nabídka se může měnit: sleduje událost zlínského Burger Street festivalu na facebooku.

Zdroj: Archiv Burger Street Festivalu

Přímo v Obchodním domě pak můžete navštívit:

  • kornuterii Bistrotéky Valachy, kde ochutnáte její legendární take away: pečené brambory s trhaným vepřovým masem / s čedarem, pečenou zeleninu, kuřecí stripsy s dipy a dresinky, polévky, jahody se šlehačkou, zmrzliny a sorbet
  • venkovní zahrádky Bistrotéky Valachy, Baru 1931, Delikany a Budvarky

Z gastro zóny na výstavu Dalího

Právě o festivalovém víkendu navíc začíná v Obchodním domě rozsáhlá výstava díla Salvadora Dalího. „Návštěvníci tak mohou spojit dobré jídlo s kulturním zážitkem v Galerii Desítka v nejvyšším, desátém podlaží, odkud je krásný výhled na město,“ doplňuje manažerka Obchodního domu Soňa Ondřejová.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x