Power Day s vozy Volkswagen pod záštitou AUTO UH

ZLIN - Na konci měsíce května proběhl v baťovském městě tzv. Volkswagen Power Day. A o co vlastně šlo? Volkswagen Power Day se konal již podruhé a jedná se o příjemně strávený den s vozy značky Volkswagen, kde svým zákazníkům přinášíme ty nežhavější novinky. Kromě toho se samozřejmě také nezapomínáme bavit. Letos jsme si například přichystali BBQ show od Jiřího Hilgarta, kterého můžete znát jako finalistu z televizní show Masterchef Česko.

Volkswagen uvádí…

Dne 25. 5. 2022 se v kavárně 14/15 Baťova institutu ve Zlíně, v areálu bývalé továrny pana Tomáše Bati, konal tzv. Volkswagen Power Day. Celou akci zahájil krátce po deváté hodině ráno vedoucí divize VW Porsche ČR s.r.o. pan Patrik Fejtek, který následně předal slovo panu Pavlu Sedláčkovi, prokuristovi společností EURO CAR Zlín a Araver CZ, které jsou členy skupiny AUTO UH.

Po celou dobu byly pro našeho hosty připraveny nejen speciality z grilu Jirky Hilgarta a jeho týmu, ale také testovací jízdy a naši profesionální prodejci vozů Volkswagen, kteří se rádi dělili o své znalosti s přítomnými hosty.

Přestože celá akce byla spíše „brunchového pojetí“ a probíhala v dopoledních hodinách, přišlo i přes menší nepřízeň počasí bezmála 50 zákazníků a milovníků vozů Volkswagen. Na akci byly staticky vystaveny vozy ze stáje Volkswagen: ID.5, Tiguan Allspace, Arteon SB, Taigo a Multivan (Plug-in hybrid). K testovacím jízdám, kterých proběhlo okolo dvaceti, jsme pak poskytli předváděcí vozy Taigo, ID.4, Arteron SB, Tiguan Allspace, Multivan.

Jdeme s dobou!

A proto, že se neustále snažíme držet krok s dobou, mohli jste zažít žhavé novinky také na vlastní kůži. Nejen, že zákazníci nadšeně testovali naše vozy, ale také gril Jirky Hilgarta byl v jednom ohni. Připravil si pro nás kuře na grilu, bůček, šťavnatý steak a celé dopoledne završil flambovaným ananasem na rumu posypaným sušenkami. Také v automobilovém světě jste se mohli dozvědět spoustu novinek o všech přítomných vozech, které jsme představili pomocí kratší prezentace, a odhalilo se velmi aktuální téma „elektromobilita“. Speciálně pro toto téma byl připraven koutek značky MOON a u něho dva profesionální zástupci, kteří ochotně předávali své znalosti ze světa elektromobility našim hostům.

Velmi  si vážíme hojné účasti a zájmu o testovací jízdy, přestože počasí nevyšlo dle naší objednávky. Věříme, že se za rok sejdeme ještě ve větším počtu a budeme si moci opět představit novinky, které během tohoto roku Volkswagen přinese.

S úctou zástupci společností Araver CZ & EURO CAR Zlín.

Zobrazit fotogalerii >>

--> --> --> --> -->