Prověřené ojeté vozy Das WeltAuto ve Zlíně

ZLÍN - S příchodem pandemie se svět změnil a odrazilo se to ve všech aspektech života, včetně automobilového průmyslu. Vy, kteří jste v poslední době přemýšleli o koupi nového vozu jistě víte své. Na nové vozy jsou dlouhé čekací lhůty. Velký zájem naopak zaznamenáváme u bazarových vozů. Naše značkové autobazary z dealerství ARAVER CZ se nacházejí v Brně, Uherském Hradišti, ve Starém Městě, ale také ve Zlíně, a to přímo v areálu dealerství EURO CAR Zlín.

Vozy na počkání – to je Das WeltAuto

Čím dál více zákazníků projevuje zájem také o ojeté vozy a roční vozy. Ojeté totiž nutně neznamená staré.

V Das WeltAuto Uherské Hradiště nabízíme také prémiové vozy, které naleznete na adrese Za Olšávkou 365, v nádherném moderním showroomu, který odpovídá standardům luxusních prémiových vozů. Že jsou ojeté byste ani nepoznali. ( Prohlédněte si prémiové vozy )

Celkem pak můžete navštívit hned 4 značkové autobazary – ve Starém Městě, v Uherském Hradišti a ve Zlíně, kde nabízíme vozy z programu Das WeltAuto a ŠKODA PLUS, a nově také v Brně, kde na vás čekají Toyota prověřené vozy a vozy z programu ŠKODA PLUS. Disponujeme širokou nabídkou vozů. To znamená, že si u nás vybere opravdu každý. A navíc – se svým nově zakoupeným vozem můžete ihned odjet. Nemusíte tak čekat několik měsíců, jak je tomu momentálně u prodeje nových vozů.

Ojeté, ale prověřené

Das WeltAuto je ve světě bazarových vozidel pojem, který zaručuje kvalitu a spolehlivost. Pokud jste měli v minulosti pochyby o ojetých vozech, u bazaru nesoucího jméno Das WeltAuto mohou být tyto obavy zažehnány.

Tato původem německá značka si zakládá na tom, že všechny nabízené vozy jsou prověřené. Máme k dispozici také vozy, které jsou například od původního majitele a nemají tak dlouhou historii vlastníků. Dále nabízíme roční vozy a vyzkoušené vozy. Tato auta jsou jako nová, ale mohou být v okamžiku vaše a to bez čekání.

Je libo výkup nebo financování?

Das WeltAuto není jen pouhý bazar. Ne všichni zákazníci vždy vědí, jaké možnosti vlastně u nás mají. Nabízíme například výkup vašeho starého vozu.

K dispozici je také mobilní výkup na telefonním čísle +420 777 467 467, kdy stačí zavolat a my přijedeme za Vámi.

Výkupem starého vozu lze pak řešit financování při koupi nového vozu. Avšak financování u nás umíme také bez výkupu. Nabízíme různé akční nabídky financování s férovými podmínkami. ( Naše nabídka financování )

Kromě toho, k našemu bazaru Das WeltAuto, máme také bazar ŠKODA Plus, což ještě více rozšiřuje nabídku vozů, ale také produktů, které můžeme našim zákazníkům poskytnout. ( ŠKODA Plus ARAVER CZ )

K velkému množství našich vozů umíme nabídnout také prodlouženou záruku, servisní prohlídku zdarma nebo předplacený servis. Jedná se sice o doplňkové služby, ale v době, kdy ceny všech produktů a služeb neustále stoupají se vyplatí uvažovat do budoucna. Atraktivita těchto nabídek stále stoupá, protože zákazník si tak dokáže na pár let dopředu zajistit garanci fixace ceny našich služeb.

Velmi nás těší zájem našich zákazníků, který se od loňského roku neustále zvyšuje. Můžete nás navštívit v Uherském Hradišti, ve Starém Městě nebo ve Zlíně, nově také v Brně. ( Ojeté vozy z ARAVER CZ )

Na zlínské pobočce Vás pak s úsměvem přivítá Lucie Lancůchová, vedoucí prodeje Das WeltsAuto.

+420 778 704 558

lancuchova.lucie@araver.cz

www.araver.cz

--> --> --> --> -->