První ročník AUTO UH CUP 2022

UH. BROD - V sobotu 18. června 2022 se poprvé uskutečnil AUTO UH CUP 2022. Jednalo se o tzv. team building, kde mezi sebou soutěžily jednotlivé týmy našich zaměstnanců ve fotbalovém utkání. Ti, kteří zrovna nehráli měli k dispozici bar na kolech, který za námi přijel až do Uherského Brodu, fandili na tribunách, nebo mohli využít wellness nabídky a cateringu v restauraci. Připravené byly také další sportovní atrakce, jako beer pong, ping pong, petang a basketbal.

Soutěživost a přátelství ruku v ruce – to je team building

V AUTO UH zastupujeme 13 světových značek automobilů. Řadíme se tak mezi největší prodejce na tuzemském trhu, kdy působíme v 5 městech a celkem nás můžete navštívit na 12 pobočkách. Z toho vyplývá, že také účast na AUTO UH CUP 2022 byla hojná a celé akce se zúčastnilo bezmála 200 zaměstnanců.

Celkem mezi sebou soutěžilo pět týmů různého složení – od marketingu, přes prodejce, až po servisní techniky. Ale absolutní vítěz může být jen jeden a tím se stal tým složený z pracovníků marketingu, pobočky Autospol UH, Auto Viki a CAR CENTRUM UH. Jmenovitě pak gratulujeme těmto hráčům: Miroslav Jánošík, Kristýna Janků, Martin Kolaja, Aleš Čevela, Roman Frühauf, Ivan Gabáni, Miroslav Bednařík a Leoš Hanák.

Kromě gratulací pak patří ale také poděkování, a to majiteli firmy AUTO UH, panu Pavlu Buráňovi, díky kterému jsme měli možnost utužit pracovní vztahy, vzájemně se lépe poznat, podpořit zdravou soutěživost mezi kolegy a jednotlivými pobočkami, a prožít tak nádhernou prosluněnou sobotu společně, se sportem, dobrým jídlem a pitím.

Za všechny zaměstnance AUTO UH moc děkujeme.Zobrazit fotogalerii >>

--> --> --> --> -->