Střední škola ORBIS: Stále zvyšujeme kvalitu výuky a komfort pro studenty

Výuka angličtiny rodilými mluvčími, příspěvky na zahraniční stáže, několik druhů stipendií, možnost garance zaměstnání v některé z partnerských provozoven, zajímavé a přínosné praxe, kvalitní příprava na VŠ studium a moderní prostory i výuka. To vše jsou benefity soukromé střední školy ORBIS, která je alternativou klasické formě vzdělávání.

Střední škola ORBIS aktuálně nabízí studium ve čtyřletých, perspektivních maturitních oborech Informační technologie a Ekonomika a podnikání. Nabízí také dvouletý studijní program Podnikání – nástavbové studium. Studenti, kteří se například intenzívně věnují sportu a nemají možnost být přítomni výuce denně, navíc mohou využít varianty individuálního studijního plánu.

„Naše škola má ambice být špičkou v oblasti vzdělávání. Proto se neustále snažíme přicházet s novinkami tak, aby nabízela studentům to nejlepší na cestě za jejich vzděláním. Škole tak dominuje nejen kvalitní výuka, ale také moderní prostory a nejnovější technologie. Od stávajícího školního roku je navíc například rozšíření výuky cizích jazyků tak, aby měli absolventi naší střední školy šanci najít co možná nejlepší uplatnění na trhu práce. Proto jsme rozšířili personál o kvalifikované lektory – rodilé anglické mluvčí, kteří studenty přirozenou formou vyučují i odborným a technickým předmětům,“ uvedl zřizovatel školy, Ivo Valenta.

Další změnou je přesun střední školy do nově zrekonstruovaných, moderních prostor ve stávající budově. „Žáci zde najdou například špičkové IT učebny, nové šatny apod. Z důvodu co možná nejlepšího komfortu studentů navíc škola disponuje jídelnou, aby se studenti nemuseli stravovat v okolí budovy, případně jídlem, přineseným z domu. Tento krok jim přinese především velkou úsporu času a také mnohem větší pohodlí a komfort,“ doplňuje dále ředitel školy, Roman Cibulka.

Vzdělávací institut ORBIS sídlí v centru Zlína a zahrnuje kontinuální vzdělávání od mateřské přes základní až po maturitu. Všechny úrovně školy sídlí v jednom objektu. Děti si tak při přestupu do dalších úrovní školy nemusí zvykat na nové prostředí a kolektiv.

Více informací na: www.orbiszlin.cz.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x