Střídavka, Buď chlap!, Život pro samouky nebo třetí díl Strážců Galaxie. Letní bijáky pokračují v parku Komenského

Tento týden, od středy 12. do soboty 15. července, ožije park Komenského filmovými projekcemi Zlínského filmového léta. Čekají vás hned čtyři večery plné zábavy a dobrodružství. Na programu jsou totiž jak české komedie, tak i americký snímek od Marvel Studios.

První filmový večer bude patřit komedii plné rodinných a partnerských zmatků režiséra Petra Nikolaeva Střídavka. V hlavních rolích se představí skvělí herci Martin Hofmann, Jitka Čvančarová, Jiří Vyorálek, Anna Polívková nebo Eva Holubová. Jak se stát opravdovým chlapem a získat svou lásku z dětství vám ukáže letošní filmová novinka Buď chlap! Páteční večer bude ve znamení randění a seznamovacích trapasů. V nové romantické komedii Život pro samouky s Janou Plodkovou v hlavní roli se opět objeví řada známých českých herců. A pro milovníky marvelovek je připraven na sobotní večer třetí díl vesmírné sci-fi komedie režiséra Jamese Gunna Strážci Galaxie: Volume 3.

O týden později, v pátek 21. července a v sobotu 22. července, se večerní promítání přesune na fotbalové hřiště v Příluku. Filmové plátno bude tentokrát patřit animovanému snímku Super Mario Bros. ve filmu a francouzské komedii Alibi na klíč: Den D, ve které nebude nouze o pořádnou dávku zábavy, malérů a zvratů.

Poslední červencové promítání bude nově na terase hotelu Tomášov. Zde se můžete těšit například na snímek Baze Luhrmanna Elvis. Film o životě a hudbě Elvise Presleyho, kterého si zahrál Austin Butler, líčí komplikovaný vztah krále rokenrolu s tajemným manažerem a plukovníkem Tomem Parkerem, kterého ztvárnil Tom Hanks.

Zlínské filmové léto bude pokračovat filmovými projekcemi až do 19. srpna. Kompletní program naleznete na www.ic-zlin.cz/zlinske-filmove-leto.

Vstup na všechna promítání je zdarma. Pro větší pohodlí si s sebou nezapomeňte vzít deky nebo rozkládací židle. Občerstvení bude zajištěno.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x