Tipy na vánoční dárky pro celou rodinu: pobyty na horách nebo ve wellness

Jestli už vám pomalu dochází nápady na vánoční dárky, máme pro vás inspiraci, se kterou snadno vyzrajete na milá překvapení pro celou rodinu i kamarády. Vyrazte si spolu na celý den do termálů, nadělte pod stromeček kurz pečení frgálů, masáže nebo romantickou večeři ve dvou v krásném horském údolí. Dárky na Vánoce letos budete mít hotové lusknutím prstu.

Darujte letos společné zážitky a vypravte se do Velkých Karlovic. Ve Wellness hotelu Horal a Spa hotelu Lanterna tu pro vás připravili dárkové poukazy na jednodenní zážitky, zimní i letní dovolenou nebo klidně kurzy etikety či spánkové hygieny. Dárkové poukazy Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích platí většinou do konce září  a můžete je mít v e-mailu obratem nebo si je nechat poslat poštou hezky vytištěné. 

Tipy na dárky pro ženy

Celý den ve wellness a termálech s masáží a něčím dobrým k tomu, galavečer s Romanem Paulusem nebo romantický pobyt se snídaní do postele. Na webu Resortu Valachy jsme připravili dárkové poukazy jako dělané pro mámu, babičku, přítelkyni, manželku i kamarádku, které chcete udělat radost. Jaké nejvíc frčí? 

Spa Day v příjemném wellness

Náš nejoblíbenější dárkový poukaz, kterým darujete jeden den v komorním wellness L-Spa hotelu Lanterna s výborným obědem, masáží a saunovými rituály. 

Beauty wellness den s ošetřením pleti

Ideální dárek pro kamarádku. Vyrazte spolu na Beauty wellness den a užijte si pohodu ve wellness a obličejové nebo tělové ošetření podle vašeho výběru. Wellness oběd je v ceně. 

Romantické hýčkání

Snídani do postele, noc v nádherných pokojích s výhledem do valašského údolí, neomezený vstup do wellness a termálů, masáž i pětichodovou večeři darujte tomu, na kom vám opravdu záleží. Poukaz na pobyt Romantické hýčkání najdete u nás na webu.

Zážitkové degustační menu

Pětichodové menu se snoubenými víny v restauraci s výhledem, ze kterého se vám bude tajit dech. Degustační večeři i další gastrozážitky u nás obstarávají špičkoví šéfkuchaři a sommeliéři.  

Spánková hygiena nebo kurz etikety

Unavené nervy občas také potřebují odpočinout. Dárkové poukazy Resortu Valachy máme i pro pobyty se spánkovou hygienou Jitky Ševčíkové nebo třeba kurzu etikety s Ladislavem Špačkem. 

Tipy na dárky pro muže

Pánský čtvrtek s pivem ve wellness

Čtvrtek po práci je ideální den na malý relax. Ve Wellness hotelu Horal ve Velkých Karlovicích mají pánské wellness čtvrtky se zvýhodněnou cenou vstupu do termálů a s oroseným pivem k tomu. Pro tento dárek využijte hodnotové poukazy. 

Pobyt s koučem Marianem Jelínkem

Mariana Jelínka můžete ve Velkých Karlovicích potkat na kurzech flow a pracovní efektivity nebo třeba na kurzu motivace. Doporučujeme jako skvělý dárek pro muže. 

Tipy na dárky pro osobní rozvoj

Mezi nejoblíbenější pobyty v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích patří také pobyty, na kterých se potkáte se známými osobnostmi. Duchovní Zbygniew Czendlik, Martina Kopecká nebo Marek Orko Vácha, mistr etikety Ladislav Špaček nebo špičkoví kouči Marian Jelínek nebo Jitka Ševčíková. Tyhle dárkové poukazy umí říct, že vám na vašich blízkých záleží. Vyberte třeba: 

Dárkové poukazy můžete mít obratem v e-mailu nebo si je nechat vytištěné poslat poštou. Pokud si nejste jistí, na co by vaši milí chtěli vyrazit, zvolte poukaz hodnotový, kde si sami vyberete, jakou částku chcete darovat. 

“Jedlé“ dárky ze zlínské Bistrotéky:

Poukaz do Školy vaření – skvělý zážitek pro mamku, babičku i partnera jsou kurzy
s profi kuchaři a cukráři.


Exotické masáže nebo poukazy na FIT DEN ve Fyzio Garden – thajská, khmerská, ayurvédská masáž nebo klidně FIT DEN s menu v Bistrotéce Valachy jsou super dárkem hlavně pro ženy.

Brunch pro celou rodinu v Galerii Desítka s výhledem na celý Zlín.


Dárkové koše a lokální jedlé dárky z obchůdku Bistrotéky Valachy pro milovníky dobrého jídla.

Hodnotové poukazy do Bistrotéky Valachy úplně pro všechny.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x