Ve Zlíně se uskuteční kulturně-benefiční akce s názvem MILOVANÉ MĚSTO

Foto: Nadační fond Credo
ZLÍN - Nadační fond Credo zve na kulturně-benefiční večer MILOVANÉ MĚSTO, který se uskuteční 19. července 2020 na náměstí Míru ve Zlíně. Program bude probíhat od 16:00 do 19:00 se vstupem pro všechny ZDARMA.

Letní večerní vystoupení bude spojením jak duchovního, tak i kulturního zážitku. Program propojí vynikající hudbu a zároveň představí nový dárcovský program nadačního fondu Credo NAVZDORY. Tato událost je vhodná také pro rodiny s dětmi, pro které budou připraveny nejrůznější atrakce.

Velkým lákadlem je recitál zpěvačky Dashy, který slibuje nevšední zážitek. Vystoupí jako Dasha & Quartet ve složení: Martin Kumžák – piano, Peter Binder – kytara a Tomáš Brožek – cajon. Zlínská rodačka Dasha hrála a zpívala v mnoha známých muzikálech. Je nositelkou Ceny Thálie za rok 2010 za roli Máří Magdaleny v muzikálu Jesus Christ Superstar. Vystupuje také se svou doprovodnou skupinou Pájky Pájk Martina Kumžáka a Moondance Orchestra.

Skvělé obsazení zajistí čeští a slovenští umělci. Modlitební část programu povede slovenská křesťanská kapela ESPÉ, která vychází ze společenství SP („Silné posolstvo“) ze Sliače. Hlavním řečníkem večera bude Pavol Strežo, jeden z vedoucích společenství „Novej Evanjelizácie“ (SNE), který je nadšeným hlasatelem radostné zvěsti evangelia. Dalším účinkujícím bude česká křesťanská kapela GedeON vycházející ze společenství Projekt ON z Valašských Klobouk. 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x