Vychutnejte si dobrou kávu už zítra na Kávafestu!

ZLÍN - Největší kávová akce na Moravě se uskuteční v sobotu 16. října ve Zlíně. V prostorách Kongresového centra se bude vařit výborná káva. Uskuteční se přednášky, workshopy i oblíbené degustace káv.

Pokud máte rádi kávu, voní vám její čerstvě namletá zrnka a chtěli byste se o tomto nápoji i více dozvědět, pak si rozhodně nenechte ujít tuto akci.

Baristé v 15 kávových stáncích pro vás připraví tu nejlepší kávu. Vařit budou i speciality s mlékem a chybět nebude ani pravá turecká káva. K ochutnání budou také nejrůznější dezerty a něco dobrého na zub.

Na akci potkáte také zajímavé hosty ze světa kávy a gastronomie. Těšit se můžete na přednášky herce, blogera a autora Gastromapy Lukáše Hejlíka. Odborník na kávu Roberto Trevisan vám poradí, jak si nejlépe užít a vychutnat svoji kávu. V moderované diskusi s pražiči se dozvíte, jak oni praží svá kávová zrna.

Pokud se rádi učíte něčemu novému, můžete využít i individuální vzdělávací workshopy, kdy vás profesionální barista provede přípravou espressa a pravé turecké kávy. Nebudou scházet ani ukázky latte artu i další alternativní přípravy kávy.

Po celý den budou probíhat také kávové soutěže. Jestli vám doma chybí kávovar nebo baristická váha, neváhejte se zapojit.

Akce se uskuteční v prostorách Kongresového centra Zlín od 10 do 17.30 hodin.

Více informací na www.kavafest.cz a na fb/kavafest.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x