Zmrzlina, zahrádky a filmové drinky: zpestřete si festivalový týden na Obchodňáku

Zlínský dětský filmový festival je skvělou příležitostí vyrazit „ven“ do ulic Zlína nejen na promítání filmů, ale také za pestrým doprovodným programem. Určitě při tom přijde vhod i něco na zub. Zastavte se v Obchodním domě Zlín naproti Kongresovému centru, které je srdcem festivalového dění: občerstvit se, osvěžit se zmrzlinou nebo si třeba připít „filmovým drinkem“ v Baru 1931. Co si nenechat ujít?

Zmrzlina na Obchodňáku 5x jinak

Ať už máte rádi kopečkovou zmrzlinu, točenou nebo klasické nanuky, v Obchodním domě si rozhodně vyberete. Skvělou točenou zmrzlinu nabízí KAFE NA ROHU, u pekařského pultu a v Bistrotéce Valachy zase mají výbornou kopečkovou zmrzlinu podle italské recepty. Kavárna Delikana kromě zmrzliny nabízí i ovocné sorbety. A širokou škálu nanuků najdete v supermarketu Billa.

V kavárně Bistrotéky Valachy o filmovém týdnu připravují speciální zmrzlinové poháry (nejen) pro děti s lentilkami, gumovými medvídky nebo čokoládovými křupinkami. A když už v kavárně budete, určitě ochutnejte zdejší vyhlášené dezerty.

Filmové drinky v Baru 1931

Na „odrostlejší“ návštěvníky dětského filmového festivalu se připravil Bar 1931, který od 1. do 7. června nabízí speciální Filmové drink menu. V pátek 2. a sobotu 3. června vás navíc barmani a barmanky překvapí stylovými kostýmy. Schválně, jestli poznáte, za jakou postavu se převlékli.

Náš tip: denně od 15 do 19 hodin také v Baru 1931 platí happy hour na klasické drinky: Aperol, Gin&Tonic a další za 95 Kč.

Gastro: od snídaně až po večerní zahrádky

Nezapomeňte, že v Obchodním domě Zlín se můžete po celý den výborně najíst ve všech čtyřech gastro podnicích. Začněte klidně hned ráno snídaní.

Na polední menu se stavte v Bistrotéce Valachy, v Baru 1931 a Budvarce.

Pokud chcete něco s sebou, je tu ještě kornuterie, kde si můžete vybrat teplé i studené pokrmy do krabičky či kornoutu a snít si to venku třeba na Gahurově prospektu nebo v parku Komenského.

U pekařského pultu Bistrotéky Valachy mají také různé chlebíčky, obložené bagety a bulky, koláče, buchty, palačinky a samozřejmě kávu.

Když se vám ke konci dne stále nebude chtít domů, přijďte na večeři, nebo poseďte na venkovní zahrádce. U Obchodního domu jsou hned čtyři zahrádky: u Budvarky, kavárny Delikana, Baru 1931 a KAFE NA ROHU.

Květina pro filmovou hvězdu? Z House Deco & Flowers

Chystáte se k červenému koberci pro autogram za svou oblíbenou filmovou hvězdou a rádi byste ji potěšili hezkou kytkou? Zastavte se pro ni v House Deco & Flower v přízemí Obchodního domu. V květinářství umí uvázat krásné kytice nebo připravit flower boxy.

Více na www.obchodnidum.cz

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x