Setkání JAWA motocyklů v Luhačovicích

LUHAČOVICE - Na 400 motocyklů Jawa bylo v sobotu k vidění na luhačovické kolonádě. Setkání uspořádal Jawa klub Luhačovice.

V lázeňském areálu mohli fanoušci této značky obdivovat nejstarší stroje z 30. let minulého století, nechyběly však ani moderní motocykly. Nejstarším strojem byla Jawa z roku 1930 přezdívaná Rumpál či Jawa 350 z roku 1939. Zajímavostí letošního srazu byl sněžný skútr Jawa, který členové Jawa klubu objevili ve slovenských Tatrách.

K vidění byly i jiné české motocykly, raritou byl stroj značky Čechie-Böhmerland z konce 20. let minulého století, který byl vyroben pro tři lidi a byl nejdelším motocyklem na světě.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’164065′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2453‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚164065‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x