Berani dotahovali, na Kometě ale padli

BRNO - V polovině utkání byli na ručník, těsně před koncem sahali po bodu, nakonec ale přeci jen o dva góly prohráli. Černá série zlínských hokejistů pokračovala i v Brně.

Když na ukazateli času svítil čas 30:09, vypadalo to se zlínskými Berany prachbídně. Mueller svým druhým zásahem poslal Kašíka na střídačku a Zlínští po zpackané první polovině zápasu prohrávali na ledě rivala už 0:4.

Za malou chvíli ovšem napálil puk do brněnské klece Gazda a vykřesal jiskřičku naděje.

Tu pak rozfoukal na úvod třetí třetiny Honejsek. Když potom týž hráč našel pěkně v 55. minutě Kubiše a ten práskl puk do branky, bylo vše ale úplně jinak.

Domácí v samém závěru přežili šanci Okála a pak ještě stihli rozesmutnit Zlíňany při jejich hře bez brankáře střelou Süsse do prázdné…

Kometa Brno – PSG Berani Zlín 5:3.

V úterý jede Zlín do Českých Budějovic, pak si soupeři v pátek prohodí stadiony.