Berani Zlín zvou na Týden hokeje! PSG aréna se otevře 26. listopadu v 9 hodin

Zlínský klub PSG Berani se zapojil do akce Týden hokeje, která se koná už v sobotu. Foto: PSG Berani Zlín
ZLÍN - V sobotu 26. listopadu od devíti hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Klub Berani Zlín ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na PSG aréně akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Na místě budou k dispozici trenéři mladých Beranů, kteří rádi zodpoví případné dotazy.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje, získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná podesáté po celé České republice a celkově už pojedenácté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 37 000 dětí.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x