Další ztráta v brankovišti. Zlín – Sparta 2:4

ZLÍN - Dvě utkání, tři brankáři. V dokonalém zdravotním stavu zůstává Beranům po porážce se Spartou už jen mladý Michal Kořének.

V Olomouci nedochytal Kašík, tentokrát odjel s bolestivou grimasou po druhém gólu Sparty na střídačku Huf.

Třetí zlínský brankář si prakticky nesáhl na puk a také jej lovil z branky.

Sparta totiž reagovala na vedení Zlína ze 4. minuty, kdy pohotově načal skóre Vopelka, třemi zásahy za 99 vteřin.

Nejdříve v 10. minutě vyrovnal Jandus, pak ho přesně za minutu napodobil Kudrna a zkraje 12. minuty napálil puk potřetí do zlínské klece Tomášek.

Domácí ale nechtěli zažít podobnou blamáž jako dva dny před vánočními svátky, kdy prohráli na ledě Sparty 0:10 a jejich sebevědomí zvedl po střele Gazdy ve 20. minutě Karafiát.

Druhá třetina byla pro „milovníky“ gólových diet, ve druhé minutě třetí části pak o výhře Sparty rozhodl velezkušený Pech. Tomu se proti žlutomodrým léta letoucí daří na výbornou.

PSG Berani Zlín – Sparta Praha 2:4.