Do Zlína přijede s vánočním koncertem „ledová královna severu“ Tarja Turunen

Foto: Pragokoncert
ZLÍN – S vánočním koncertem „Christmas Together“ přijede do Zlína známá finská zpěvačka Tarja Turunen. Vánoční písně v rockovém hávu rozezní Kongresové centrum v úterý 14. prosince.

Klasický předvánoční shon a stres dokáže přemoci jen sváteční koncert v kostele, nebo v krásném koncertním sále. A právě tento nezapomenutelný zážitek dopřeje všem milovníkům Vánoc a rockové hudby finská zpěvačka Tarja Turunen, která bývá pro svůj původ a zpěv, při němž mrazí, nazývána ledovou královnou severu.

Vánoční koncert s názvem „Christmas Together“ se do Zlína vrací po roční pauze, a tak se v polovině prosince můžete dojít odreagovat, odpočinout si a naladit se na tu správnou vánoční atmosféru. Jak říkají organizátoři koncertu, vánoční vystoupení Tarji Turunen bývá vždy nezapomenutelné, originální, kouzelné a dokáže všechny duševně propojit a zahřát u srdce. A výjimkou zcela jistě nebude ani nadcházející koncert v Kongresovém centru!

Vánoční koncert Tarji Turunen bývá pravidelně rychle vyprodán, s nákupem vstupenek proto příliš dlouho neváhejte. Prodej vstupenek je možný v sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster nebo přímo pod tímto odkazem: https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2021-Tarja-Christmas-Together-Zlin.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x