Dvě a půl promile za volantem. Havárie skončila škodou 440 tisíc korun

Foto: Policie ČR
ZLÍN - Dnes krátce po třetí hodině ráno přijal operační důstojník na lince tísňového volání oznámení o pravděpodobné dopravní nehodě ve Zlíně na Příluku.

Obdobné oznámení přijal také operační důstojník Městské policie ve Zlíně, a to přímo od účastníka této dopravní nehody, který strážníkům sdělil, že naboural do jiného vozidla.

Dopravní policisté na místě zjistili, že za dopravní nehodou stojí s největší pravděpodobností alkohol. Devětadvacetiletý řidič Toyoty Avensis nadýchal krátce po havárii téměř dvě a půl promile alkoholu. Při jízdě ve směru od centra Zlína na Vizovice na ulici Pančava dostal při jízdě z kopce v zatáčce smyk, přejel do protisměru, kde narazil nejprve do sloupu veřejného osvětlení, poté do stěny prodejny a po nárazu do dveří další prodejny. Nakonec ještě poškodil dopravní značení a svou jízdu ukončil nárazem do dvou zaparkovaných vozidel.

Celková škoda, kterou řidič způsobil, se předběžně vyšplhala na 440 tisíc korun. Veškeré další okolnosti této dopravní nehody prověřují dopravní policisté ve spolupráci s kriminalisty.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x