Gynekologicko-porodnické oddělení Kroměřížské nemocnice podpořilo zlínskou zoo

Ilustrační foto (Foto: Archiv ZOO Zlín)
KROMĚŘÍŽ, ZLÍN - O tom, že zaměstnancům porodnice Kroměřížské nemocnice není pomoc druhým cizí, se mohla tentokrát přesvědčit zlínská zoologická zahrada. Zdravotníci totiž uspořádali mezi sebou sbírku, díky níž mohli na víkend virtuálně adoptovat dvě zvířata, serveru Zlin.cz o tom informovala mediální poradkyně Kroměřížské nemocnice Veronika Slaměnová.

„Akce se u nás shledala s neskutečným ohlasem, a protože se nám podařilo nashromáždit více peněz, než jsme si původně dali za cíl, rozhodli jsme se, že podpoříme hned dvě zvířata. Alespoň virtuálně jsme se tak na víkend stali adoptivními rodiči žirafy a lenochoda,“ uvedla s úsměvem vrchní sestra Gynekologicko-porodnického oddělení Klára Čečatková.

Akce Zvíře na víkend je jednou z možností, jak mohou lidé v současné době podpořit provoz zlínské zoo, která je již tři měsíce uzavřena. Finanční situace organizace se den ode dne zhoršuje, jelikož Zoo Zlín nemá žádný příjem ze vstupného a každý měsíc stojí provoz sedm milionů korun. Jednou z možností podpory je právě víkendová virtuální adopce zvířete na dálku.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x