Hokejisté Zlína zahájili přípravu na novou sezonu fyzickými testy

Hokejisté Zlína zahájili přípravu na novou sezonu fyzickými testy. Foto: PSG Berani Zlín, Libor Kožík
ZLÍN - Od posledního utkání neuplynul ani měsíc, ale zlínští Berani jsou po nezvykle krátké přestávce zpět v tréninkovém režimu. Ten zahájili v pondělí 15. května.

Berani od příchodu hlavního trenéra Miloše Říhy a jeho týmu usilovně pracovali na zlepšení kondiční připravenosti týmu a povedlo se. Tým začal daleko lépe bruslit, což byl první a nezbytný krok k následnému vítězství v Chance lize. Cílem Beranů je ale zlepšovat se v každém ohledu i nadále, a tak poměrně brzy po skončení uplynulé sezony zahájili fyzickou přípravu na tu nadcházející.

První tréninkový den zahájili Berani ve Vita Saně, kde proběhlo uvítání ve formě měření InBody, které posloužilo k přípravě vhodného tréninkového plánu ušitého přímo pro jednotlivé hráče podle jejich postavy a složení těla. Následně všichni hráči prošli i fyzickým testováním, po dvou disciplínách na ploše PSG Areny a dvou v posilovně, která prošla významnou rekonstrukcí a přibyly v ní nové stroje.

Na letní přípravu můžeme využít nové vybaveni od značky Ziva. Dovybavili jsme tělocvičnu také o tři nové AirBiky, 3 kola na indoor cycling. Postupně ještě budeme posilovnu vybavovat dále tak, aby měl náš klub adekvátní zázemí, které bude sloužit nejen mužům, ale také mládeži od akademie po žáky,“ uvedl kondiční trenér Tomáš Smolík, který k Beranům přišel současně s koučem Milošem Říhou.

Na prvním tréninku byly i posily Roman Vlach nebo Jan Süss či nový asistent trenéra Petr Leška.

První trénink absolvovali:

Brankáři: Daniel Huf, Michal Kořének

Obránci: Adam Burian, Zdeněk Čáp, Adam Hamrla, Jakub Husa, Martin Novotný, Jiří Suhrada, Tadeáš Talafa, Vojtěch Riedl, Matěj Zavřel, Mikuláš Zbořil

Útočníci: Jakub Čechmánek, Michal Gago, Lukáš Heš, Denis Kindl, Bedřich Köhler, Martin Lang, Martin Novák, Tomáš Pospíšil, Stanislav Sadovikov, Pavel Sedláček, Zdeněk Sedlák, Jan Süss Jakub Šlahař, Roman Vlach, Nicolas Werbik

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x