Kdo míří na odběry do zlínské nemocnice, musí jet od Příluku

Ilustrační foto (Foto: KNTB)
ZLÍN - Odběrové místo DRIVE THRU u Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně praská kvůli aktuální koronavirové pandemii ve švech. Policie proto vyzývá všechny řdiče, kteří sem míří, aby přijížděli zásadně od Příluku, serveru Zlin.cz to sdělila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Odběrové místo DRIVE THRU je umístěno u Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje. Řidiči k němu míří z obou stran, tedy jak od hlavního vstupu do nemocnice, tak od Příluku. To ovšem už tak nepřehlednou situaci ještě více komplikuje.

„Vzhledem k čím dál horší dopravní situaci na odběrovém místě DRIVE THRU u Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně, které slouží k odebrání vzorků pro laboratorní PCR testy ke zjištění onemocnění SARS CoV-2, žádáme všechny řidiče, aby na toto místo nenajížděli ve směru od centra města, ale pouze od místní zlínské části Příluky,“ poznamenala Kozumplíková.

Vozidla, která na odběrové místo najíždějí od centra města, vytvářějí u nemocnice složitou dopravní situaci, protože brání volnému průjezdu sanitek i dalších vozidel Integrovaného záchranného systému.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x