Lázeňská houpačka. Karlovy Vary – Zlín 5:4

KARLOVY VARY - Hotovo, finito, dobojováno. Play off pro Zlín v tomto ročníku hokejové extraligy nebude. Čtyři kola před koncem základní části už ztrátu na 12. místo dohnat nelze.

Poslední šance padla na ledě Karlových Varů a ve světoznámých lázních se tentokrát léčilo šokem a byla to pořádná houpačka.

Nástup? Pro Berany ideální. Na začátku 2. minuty se pohotově trefil Honejsek, ve 12. ho napodobil Fořt. Za domácí za pět minut snížil Černoch.

Houpy hou a po druhé části už vedli Karlovarští, když si nejprve hostující Gazda nešťastně srazil do branky puk po střele Zábranského a vyražení Hufa a pak otáčel na 3:2 Vondráček.

A zase houpy hou. Po trefách Sebery a Vopelky to chvíli před koncem řádné hrací doby vypadalo na zlínskou výhru.

Jenže ani ne minutku po vedoucím gólu domácí Zábranský srovnal.

A houpačka se zastavila brzy po zahájení prodloužení. Flek vystřelil, Černoch tečoval a hosté kleli.

Play off už Zlíňané hrát nebudou, zbývající čtyři kola budou jen formalitou.

Energie Karlovy Vary – PSG Berani Zlín 5:4.