Mladá žena vydírala známou s nožem v ruce, hrozí jí za to kriminál

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
OTROKOVICE - Až osmileté vězení hrozí šestadvacetileté ženě z obce na Zlínsku, která vydírala svou známou s nožem v ruce. Serveru Zlin.cz to uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Komisař kriminální policie obvinil šestadvacetiletou ženu ze Zlínska ze spáchání zločinu vydírání a přečinu nebezpečné vyhrožování, protože v polovině července v Otrokovicích pomocí nože vyhrožovala smrtí třiatřicetileté ženě kvůli tomu, že jako svědek vypovídala proti jejich společnému známému. V případě odsouzení hrozí šestkrát soudně trestané ženě trest odnětí svobody až na osm let.

Třiatřicetiletá žena se vrátila z výslechu na policii do bytu k seniorovi v Otrokovicích, u něhož bydlí, a šla si lehnout. Senior po nějaké době pustil do bytu jejich společnou známou. Spící ženu vzbudily rány do hlavy. Uvědomila si, že ji někdo stáhl z postele. Stála u ní žena, kterou znala, a za doprovodu vulgárních výrazů ji tloukla pěstmi do hlavy. „Jakmile s bitím přestala, vytáhla bez varování nůž, přiložila ho k břichu napadené ženy a vyhrožovala smrtí jí i staršímu muži, pokud budou vypovídat k případu jejich známého. Žena i muž měli strach o svůj život, zvláště s ohledem na to, že útočnice byla zřejmě pod vlivem drog,“ upřesnila policejní mluvčí.

Policisté agresivní ženu po pár dnech zadrželi, převezli do policejní cely a obvinili ze dvou trestných činů. 

--> --> --> --> -->